Naujienos

2018-11-01
Darbo laikas per Vėlines
Montis magia parduotuvė "Įranga Aukštalipiams" lapkričio 1-2 dienomis nedirbs. Atsuprašome už nepatogumus. Kitomis dienomis lauksime Jūsų įprastu laiku.
2018-03-05
Puiki proga įsigyti Petzl krepšių. Parduotuvėje "Įranga Aukštalipiams", esančioje J. Baltrušaičio g. 11, pirkite Petzl produktų ir krepšius įsigykite su specialia 45% nuolaida.

skaityti toliau
2016-04-26
Montis magia parduotuvė "ĮRANGA AUKŠTALIPIAMS" turi Facebook puslapį. Rekomenduojame visiems kas dirbate ar veikiate aukštyje - arboristams, kareiviams, gelbėtojams, scenos aptarnavimo aukštalipiams, siūlininkams, aukštų pastatų plovėjams, komunikacijos antenų aptarnavimo specialistams ir kitiems, kurių ofisas aukštyje.

skaityti toliau
2016-04-04
Petzl -Pasiek nepasiekiamą!
Didžiuojamės būdami Petzl gamintojo dalimi. Gamintojas, kuris kuria įrangą Jums, kad pasiekti nepasiekiamą. "Kiekvienas turime savo sienas kurias griauname, neištirtas ribas, kurias atrandame. Mes visi siekiame savo nepasiekiamo!"
2016-01-12
Jau galite užsisakyti Mūsų naujienlaiškį. Naujienlaiškiu norėsime informuoti apie naujas ir pamirštas darbo technikas bei įrangos naudojimo būdus įvairiose srityse. Pristatysime naujus produktus, akcijas ir kitą Jums ir mums aktualią informaciją. SVARBU: Naujienlaiškį siųsime kartą į mėnesį ir tik ypatingais atvejais (svarbūs gamintojo pranešimai ar kita.) galimas atskiras naujienlaiškis. Jei nuspręsite, kad jums naujienlaiškis vis tik neaktualus jo bet kada galėsite atsisakyti vienu mygtuko paspaudimu. Naujienlaiškį galite užsisakyti paspaudę čia:

skaityti toliau
2015-12-04
Lapkričio 27 d. oficialiai buvo atidarytas Lietuvoje analogų neturintis projektas - Druskininkų lynų keltuvas. Montis magia specialistai šiame objekte rengia gelbėjimo planą. Pagal reikalavimus atsitikus netikėtoms situacijoms - užstrigus keltuvui - žmonės esantys gondolose turi būti evakuojami kompetetingos gelbėtojų komandos naudojant darbo aukštyje įrangą.

skaityti toliau
2015-05-21
Petzl tarptautinis susitikimas - Salt Lake Sitis (JAV)
Petzl kompanija - lyderiaujanti alpinizmo bei darbo aukštyje įrangos gamintoja. Kiekvienais metais ji pateikia eksliuzyvines ir naudingas įrangos naujoves, kurios ne kartą tapo pasauline mada. Šiuo metu Montis magia atstovai dalyvauja visų pasaulio atstovų suvažiavime, kuris vyskta Salt Lake Sityje (JAV), Petzl Amerika būstinėje. Pristatomos 2016 metų naujienos. Po susitikimo šiek tiek pasidalinsime įspūdžiais ir su Jumis.
2015-03-10
Montis magia parduotuvėje "Įranga aukštalipiams" rasite platų pasirinkimą prekių saugiam darbui aukštyje! Parduotuvėje įrangos ras įvairių sričių specialistai - statybininkai, arboristai, gelbėtojai, kareiviai. Mes atstovaujame stiprius šios srities gamintojus: Petzl, Singing Rock , Lanex, Kratos safety. Užeikit apžiūrėti, pasimatuoti, išbandyti ! Adresas: J.Baltrušaičio g.11, Vilnius

skaityti toliau