Oasis Pyrenees Men's

Aukščiausios klasės termo apatiniai marškinėliai iš merino vilnos. Itin patogaus pasiuvimo su papildomais įsiuvais didesniam komfortui ir patvarumui. Iš specifinės avių veislės renkama vilna...
Kaina:
89,90 €
Pranešti kai turėsim
Šiuo metu:
  • Konstitucijos pr. Nėra
  • Sandelyje Nėra
Aukščiausios klasės termo apatiniai marškinėliai iš merino vilnos. Itin patogaus pasiuvimo su papildomais įsiuvais didesniam komfortui ir patvarumui. Iš specifinės avių veislės renkama vilna puikiai izoliuoja šilumą bei pasižymi itin geru drėgmės laidumu, todėl drabužis puikiai garina prakaitą. Ypatinga merino vilna yra natūraliai antibakterinė todėl neįgauna blogo kvapo net ilgai dėvint ar neskalbiant. Palyginus su įprasta vilna, ši nebado ir nedirgina odos, taip pat daug greičiau džiūsta nei įprasta vilna. Kruopščiai nuausta medžiaga neišsitampo ir neišblunka, taip pat neišyra ir neišdyla net intensyviai dėvint (besitrinantys kuprinės diržai ir panašiai) todėl yra labai ilgaamžė.
Vidutinio storio (200 gramų į kvadratinį metrą) apatiniai marškinėliai yra puikiai tinkami įvairiai veiklai lauke vėsiu oru.
Spalva Juoda; Mėlyna
Medžiaga Merino Vilna
Dydžiai S, M, L, XL
Svoris 232