Prekių paieška

Source

Source kompanija iš Izraelio gamina sandalus ir įvairias gėrimo sistemas ("hydrapack") jau beveik 20 metų . Nuo pat pradžių Source siekė kurti patikimus, funkcionalius, ilgai tarnaujančius produktus, kurių kaina atitiktų jų savybes. Kompanija daug dėmesio skiria ekologijai, socialiniams projektams, pvz. skiria 1% apyvartos tarptautinėms aplinkosaugos organizacijoms onepercentfortheplanet.org ir 5% pelno vietiniams projektams. Daugiau informacijos apie Source Vagabond rasite jų puslapyje.

Source sandalų technologijos:

Triple-Layer Sole Triple-Layer Sole - visų Source sandalų padai yra trijų sluoksnių - sluoksnis kontaktuojantis su oda, amortizuojantis sluoksnis ir sluoksnis kontaktui su žeme. Tokia sistema leidžia parinkti tinkamas medžiagas kiekvienam tikslui ir pagaminti lengvus, patvarius, malonius odai, neslystančius sandalus.
Anti-microbal compound Anti-microbal compound - pado sluoksnis kontaktuojantis su oda gaminamas iš gumos kuri neleidžia daugintis bakterijoms, išlaiko kojas sausas, paprastai sakant - "sandalai neprakaituoja".
Lightweight Lightweight - Source sandalai yra labai lengvi.
X-Strap Patent X-Strap Patent - Source sukurta ir užpatentuota dirželių reguliavimo sistema. Leidžia nepriekaištingai priderinti sandalą prie kojos.
Triple-Layer Padding Triple-Layer Padding - labai patogūs trijų sluoksnių dirželių paminkštinimai iš kokybiškų medžiagų.
Fast-Drying Straps Fast-Drying Straps - dirželiai daromi iš polipropileno, o ne iš poliesterio kaip įprasta. Tokie dirželiai labai greitai džiūsta - lyginant maždaug dvigubai greičiau.
Green-Dot Guarantee Green-Dot Guarantee - sandalams suteikiama garantija pagal tai kiek jie buvo naudojami - garantija galioja du metus arba kol matosi žalias taškas ant pado.
Eco Logic Carry Bag Eco Logic Carry Bag - visi sandalai parduodami patogiame medžiaginiame maišelyje, o ne niekam nereikalingoje kartoninėje dežutėje. Maišelis labai naudinga kai reikia transportuoti šlapius ar purvinus sandalus.
ID Number ID Number - kiekviena pora Source sandalų turi unikalų numerį, kuris leidžia sekti visą poros istoriją.