Prekių paieška

Petzl

Daugiau nei 30 metų Petzl yra tarp pirmaujančių alpinizmo, speleologijos, gelbėjimo, specialių tarnybų įrangos gamintojų pasaulyje. Petzl konstruktorių siekis sukurti tobulą įrangą verčia juos nuolat kurti naujus gaminius ir tobulinti jų panaudojimo būdus. Šiuo metu Petzl turi apie 200 tarptautinių patentų asmeninės apsaugos priemonių srityje ir kiekvienais metais tyrimams skiria 5% nuo savo apyvartos.
O viskas prasidėjo 1975 metais kai žinomas speleologas Fernand Petzl įkūrė nedidelį, beveik šeimyninį, verslą. 2000 metais Petzl susijungė su Charlet Moser kompaniją ir pradėjo tiekti įrangą laipiojimui ledu. Dabar Petzl dirba beveik 250 darbuotojų, kurių amžiaus vidurkis yra 34 metai.
Visa Petzl produkcija gaminama taikant ISO9001 kokybės standarto reikalavimus, o alpinizmo įranga sertifikuojama ir UIAA (Tarptautinė alpinizmo asociacijų sąjunga). Be to, kiekvienas gaminys susijęs su žmogaus saugumu individualiai testuojamas gamybos metu. Visa tai, plius kvalifikuota komanda ir aukštos kokybės gamybos įranga yra pagrindiniai kompanijos darbo bruožai.