Kalnų kelionių ir alpinizmo kursai

                      

Montis magia laipiojimo mokykla "Alpinizmas" dažnam lietuviui skamba tarsi egzotika, o tai, vilioja ir norisi išbandyti. Vis daugiau ir daugiau atsiranda keliaujančių į kalnus. Vis daugiau atsiranda, norinčių vaikščioti ne tik pramintais kalnų takeliais, bet ir užlipti ten, kur paprastai neužeisi.

Todėl daugiau nei prieš 15 metų pradėti organizuoti Kalnų kelionių ir alpinizmo kursai tampa vis populiaresni. Patyrę instruktoriai dalinasi savo žiniomis, bei sukaupta patirtimi.

KURSŲ TIKSLAS

Kursų tikslas yra suteikti pakankamai teorinių ir praktinių žinių, kad ruošiantis į kalnus, keliaujant kalnuose, nesijausite tarsi nieko nežinote. Pabaigę Kalnų kelionių ir alpinizmo technikos kursus turėsite nemažą žinių bagažą keliavimui į kalnus

KO IŠMOKSITE

Kursuose susipažinsite su pagrindine keliavimui kalnuose ir kopimui reikalinga įranga, bei kaip ją panaudoti. Išmoksite saugumo principus. Sužinosite kaip pasiruošti kelionei į kalnus. Praktikų metu išbandysite judėjimą naudojant alpinistinė įrangą: pakilimai, nusileidimai, judėjimas įvairiais įtvirtintais turėklais. Išmoksite gelbėjimo pradmenis...

Norite sužinoti daugiau?  mokykla@montismagia.lt

ALPINIZMO KURSŲ LAIKAS IR TRUKMĖ

Artimiausias kursas 2020 06 02 – 07 30
Kalnų kelionių technikos ir alpinizmo kursus (KKT) sudaro 18 užsiėmimų. Kursai vykdomi 2 arba 3 kartus per savaitę po 3 valandas. Mokymų pradžia 19.00 pabaiga 22.00 val.

Užsiėmimus sudaro teorija 20% ir praktika 80%

REGISTRACIJA Į ALPINIZMO KURSUS

Grėsmei atslūgus, ir kai laisvėja galimybės judėti, sportuoti, mokytis - kol kas tai darant gamtoje, mes nusprendėme organizuoti vasaros alpinizmo mokymų grupę.

Kursai bus organizuojami maksimaliai lauko sąlygomis (čia jau gali pavydėti tie, kas mokėsi anksčiau :) )

Birželio 2d. (antradienį) startuoja nauja, jau 47-ta Montis magia alpinizmo kursų grupė.

Registracijos forma, norintiems dalyvauti kursuose: https://cutt.ly/FyljjfR

Registracijos forma turi būti užpildyta iki gegužės 22d. 12val. Jei grupė susirinks anksčiau registracija bus sustabdyta.

Po gegužės 22d. užsiregistravę į kursus gaus visą reikalingą informaciją.

Mokymų kaina už visą kursą:  350 eur (atsiskaitymo būdai: grynais, pavedimu, kortele).

Privaloma asmeninė įranga:
◦ komplektą sudaro: apraišai (saugos diržas), 4 vnt. karabinų, 1 vnt. savisaugos kilpa (120cm), 1 vnt  kilpa su kilpelėmis - daysy-chain, 1 vnt. trinties nusileidimo-saugojimo įtaisas, 2 vnt čiuptukų
◦ įrangos nuoma kursui: 50 eur