Apie mus

“Montis magia” tai kūrybingų, sportiškų žmonių kolektyvas, susidomėjęs kalnų kelionių bei laipiojimo uolomis sportu nuo 1996 metų. Nuolat treniruojamės, keliaujame, dalyvaujame tarptautinio lygio varžybose bei patys organizuojame kalnų kelionių technikos, laipiojimo uolomis varžybas, sąskrydžius bei kitus renginius. Kalnuose ir varžybose įgyta patirtis leidžia kokybiškai ir saugiai organizuoti įvairius renginius ir mokymus.

Montis magia jau dešimt metų organizuoja aktyvius ir originalius renginius bei pramogas su kalnų keliavimo, orientavimosi ir virvių technikos elementais, kurie puikiai pritaikomi komandos formavimo, lyderystės tipo renginiuose, įmonių sąskrydžiuose, vasaros ir žiemos šventėse.

Renginius organizuojame Jūsų pasirinktoje vietoje arba galime rekomenduoti. Susisiekite su mumis ir padėsime sukurti aktyvią dalį Jūsų renginyje: sąskrydyje, mokymuose, vasaros ar žiemos šventėje, bernvakariui, mergvakariui ar vaikų gimtadieniui.  

 

Svarbiausi mūsų klientai –  TEO, SBA baldai, SEB bankas, SEB Gyvybės draudimas, UAB “Rezetas”, Lietuvos asociacija “Sportas visiems”, UAB “Eniro Infomedia”, UAB “Optiroc”, kaimo sodyba “Klimkynė”, “in Real”, AB “Grigiškės” , “WESTERNUNION”, “ALG”, "Magrės baldai", "Officeday" ir kt.