Aukštalipių mokymai - įrangos naudojimas, priežiūra, patikros

Organizuojame ir vedame įvairius mokymus susijusius su saugumo darbo aukštyje įranga, ne tik naudojimu bet ir pritaikymu įvairioms sritims ar darbo situacijoms.
 

Įrangos naudojimas

Jei turite užduotį aukštyje, bet dar neišsirinkote įrangos, tuomet rekomenduojame pasikonsultuoti, taip padėsime parinkti ne tik tam atvejui saugiausią, bet ir efektyviausią įrangą. Jei reikalinga įgauti įrangos naudojimo kompetenciją, tuomet pasiūlysime labiausiai jūsų uždaviniams pritaikytą mokymų programą.

Daugeliu atveju rekomenduojame visada susipažinti su įsigytos įrangos instrukcijomis, nes ne tik sužinosite ar prisiminsite kaip ta įranga naudotis, bet kartu galite atrasti gerų rekomendacijų efektyvesniam darbui vykdyti, t.y. sužinosite kokias nors papildomas naudojimo funkcijas ar savybes.

 

Įrangos tikrinimas

 

Atminkite visa naudojama darbui aukštyje saugumo įranga gali būti sudėvėta per vieną akimirką.
Ir nebūtinai dėl netinkamo naudojimo.
Todėl svarbu suprasti , kad įrangos tikrinimas tai nuolatinė tiek eilinio darbuotojo funkcija, tiek atsakingo asmens už organizacijos įrangos ūkį  darbas.
Pagal įstatymus ir gamintojo nurodymus kiekvienai saugumo aukštyje priemonei privaloma vykdyti kasmetines patikras. Jas vykdo gamintojo sertifikuotas kompetetingas asmuo.

Mūsų specialistai mielai konsultuoja įrangos patikros klausimais.
Taip pat jei turite didelį įrangos ūkį, tai galite nuspręsti apmokyti vieną savo organizacijos darbuotoją, kuris bus atsakingas už įrangą ir jos nuolatines patikras.
Įprastinė patikrų mokymų programa trunka dvejas dienas. Gale mokymų yra atsiskaitymo egzaminas, kurį išlaikius išduodamas kompetenciją patvirtinantis pažymėjimas.

 

Įrangos priežiūra

Kiekvienas džiaugiamės jei darbo priemonės ilgai tarnauja. Tam svarbu žinoti ir paisyti įrangos priežiūros ir saugojimo tvarkos.

Dirbant įvertinti sąlygas - kampai, dažai, chemija, aštrūs aparatai.
Po darbo turėti tinkamą vietą saugojimui.

Sutepus įrangą, sulūžus, stringant veikimui, visada galima įvertinti ar tai galimas taisyti atvejis ir tuomet svarbu pataisyti. Tepkite karabinus, valykite tekstilinę įrangą.

Cheminiai poveikiai tekstilinei įrangai yra patys pavojingiausi, nes jie vizualiai sunkiai matomi, o pažeidimai gali būti stiprūs.

 

Nebūkit abejingi savo saugumui. Aukštis yra potencialiai labai rizikinga darbo vieta.