Ekstremalios pramogos

 

Kiekvieną renginį paįvairins viena iš mūsų įrengtų pramogų, kurios privers kiekvieną peržengti per save, leis pasivaržyti tarpusavyje, pajusti adrenalino jausmą.

Ar bandėte kada nors užlipti "Milžino kopėčiom" ar "Robinzono kopetėlėmis" net į 20 metrų aukštį? O kaip dėl lipimo į "Everestą" ar  "Olimpo kalną"? Vaikystėje kiekvienas mėgo suptis supynėmis, o užaugus gal verta pabandyti "Gigantiškas supynes"?

 

__________________________________________________________________________________________________

Kliūčių ruožas aukštyje

Kliūčių ruožas aukštyje puikus pasirinkimas komandos formavimo renginiui. Po mūsų organizuoto kliūčių ruožo, kuris gali būti įrengtas pasitelkiant alpinistinę techniką bei įrangą, bet kokiame aukštyje (nuo 0,5 m iki 15 m), komandos nariai tikrai pasijus labiau pažinę vieni kitus ir save, atsiras didesnis pasitikėjimas, išryškės įvairios komandos narių savybės.

Elementų gausa ir įvairovė priklauso nuo Jūsų norų, renginio tikslų ir vietos, kurioje renginys bus organizuojamas.

Renginyje gali būti pasirinktas ir organizuotas vienas elementas (tai gali būti komandinis ar individualus), taip pat ir elementų kompleksai – atskiri (pavieniai) arba vienas po kito sekantys (kliūčių ruožas). Tai gali būti integruota į nuotykių orientacinį, žygį, estafetę, ar kito formato renginį

Kliūčių ruožą įrengsime pagal dalyvių fizines bei kitas galimybes, įvertinus norimą pasiekti rezultatą.

Sudomino?  Kreipkitės   +370 676 43233

 

ZIP`line atrakcionas

Renginių dalyvių labai mėgstamas atrakcionas.

Ar drįstumėte nuo 10-ies ar 15-os metrų aukščio šokti į vandenį, ar pasileisti įtemptu lynu tarp medžių? "ZIP LINE" atrakcionas padės apsispręsti. Virve iš 10 - 15 metrų aukščio, smagiai įnersite į vandenį, arba pasieksite apibrėžtą plotą ant žemės. Nors tam, kad žengti lemtingą žingsnį reikės giliai įkvėpti ir iškvėpti, peržengti savo ribas, vis tiek prašysite dar kartą.

Atrakcijonas puikiai „atliks savo vaidmenį“ tiek dideliame renginyje (100 – 300 žm.), tiek suteiks emocijų mažesnei komandai.

Sudomino?  Kreipkitės   +370 676 43233

 

Gigantiškos supynės

Ar prisimenat kaip mėgote sūpynes vaikystėje? O ar bandėte suptis 10 metrų aukščio sūpynėmis? Vaikai auga, žaislai keičiasi. Galima pasirinkti norimą aukštį ir ekstremalumo lygį. Įsivaizduokite: sveikas protas taria - "užteks", akimirką laikotės rankomis įsikabinę kartelės... pasileidžiate... laisvas kritimas- nepakartojamas jausmas.  

"Dideliems vaikams - didelės sūpynės!"

Sudomino?  Kreipkitės   +370 676 43233

 

Mobili laipiojimo sienelė

Viena iš populiariausių, azartiškiausių ir daug įspūdžių suteikiančių pramogų - laipiojimas.

Dalyviai bando nugalėti savo baimes ir įveikti sieną, varžosi tarpusavyje greito lipimo rungtyje ar meta iššūkį ypač sudėtingam lipimo maršrutui.

Laipiojimo uolomis sienelės konstrukcijos dvi plokštumos padengiamos specialiais laipiojimui skirtais skydais. Ant skydų pritvirtinami specialūs laipiojimui skirti akmenys – kybiai, už kurių lipantysis gali lengvai kibtis, atsistoti ar atsispirti kojomis. Kybiai specialiai tvirtinami tankiai, patogiomis pozicijomis, kad nesudėtinga būtų užlipti kiekvienam norinčiam ir net nebandžiusiam lipti.

Standartinės laipiojimo sienelės išmatavimai yra 2,5x2,5x7 metrų.

Lipančiųjų dalyvių saugumas užtikrinamas specialia, tam pritaikyta alpinistine įranga. Kiekvieno lipančiojo saugumu ir priežiūra rūpinasi už tai atsakingas žmogus, kuris apjuosia ketinantį lipti žmogų apraišais, paaiškina kaip lipti ir elgtis užlipus iki viršaus, saugo lipantįjį prie apraišų prisegta virve.

Sudomino?   Kreipkitės   +370 676 43233

 

Lipimas dėžių bokštu

Puiki pramoga įtraukianti daugumą.  Dalyviai bando nugalėti savo baimes ir pastatyti kuo didesnį dėžių bokštą, pačiam būnant dėžių viršuje

Lipančiųjų dalyvių saugumas užtikrinamas specialia, tam pritaikyta alpinistine įranga. Kiekvieno lipančiojo saugumu ir priežiūra rūpinasi už tai atsakingas žmogus - instruktrius, kuris paaiškina, kaip lipti ir elgtis, saugo lipantįjį prie apraišų prisegta virvę.

Maksimalus galimas dėžių skaičius 20 vnt, aukštis apie 10 m

Didžiausio bokšto statymas, greičiausias pastatymas ir t.t.

Tinka įvairaus amžiaus žmonėms. Lipimas nereikalauja specialaus fizinio pasiruošimo. Geras pasirinkimas masiniams renginiams, šventėms.

Sudomino?  Kreipkitės   +370 676 43233