Prekių paieška

Turizmo ir alpinizmo įrangos nuoma

NUOMUOJAMAS INVENTORIUS. Batai, katės, šalmai, ledkirčiai, apraišai, karabinai, kilimo įtaisai saugos/nusileidimo įtaisai ir kt. Daugiau informacijos suteiksime tel. 869952012.

NUOMOS KAINA. Nuomos mokestis skaičiuojama už diena. Nuomuojantis ilgesniam laikotarpiui nuomos kaina už dieną mažėja. Daugiau informacijos dėl nuomos kainų suteiksime tel. 869952012.

REZERVAVIMAS. Norint rezervuoti įrangą reikia palikti užstatą lygų įrangos nuomos mokesčiui.

NUOMA. Pasiimant įrangą be nuomos mokesčio papildomai paliekamas užstatas pagal kainyne numatytą įrangos vertę.

ATSAKOMYBĖ nuomuojantis ir naudojant įrangą:

  • Kiekvienas asmuo išsinuomavęs iš Montis magia įrangą yra atsakingas asmeniškai pats už save, už išsinuomotą įrangą ir savo veiksmus bei patirtą asmeniškai ar padarytą aplinkai poveikį naudojant įrangą.
  • Kiekvienas asmuo išsinuomavęs įrangą asmeniškai pats įvertina ar turi pakankamai žinių, kompetencijos ar kvalifikacijos naudoti išsinuomotą įrangą. Jei žinios, kompetencija ar kvalifikacija yra nepakankama, tuomet asmuo yra atsakingas ir privalo imtis priemonių toms žinioms, kompetencijai ar kvalifikacijai įgyti. Montis magia organizacija nėra atsakinga už asmens žinių, kompetencijos ar kvalifikacijos vertinimą naudojant išsinuomuotą įrangą, tačiau asmeniui paprašius ji gali padėti ir nurodyti kur tokias žinias, kompetenciją ar kvalifikaciją galima įgyti.