Kelionės

2022 metų Montis magia mokomosios kelionės

 

Esi nuotykių ieškotojas/a? Nori atostogas praleisti turiningai ir grįžti namo pilnas/a įspūdžių? Kviečiame keliauti į mokomasias keliones kartu su Montis magia instruktorių komanda. Tai bus atostogos, kurių metu daug laiko praleisi gryname ore, būsi apžavėta gamtos grožiu, o kalnuose ar uolose išgyventos istorijos taps draugams įdomiausia tema pokalbiui. Nori sužinoti daugiau apie kiekvieną kelionę? Pasirink ir skaityk plačiau. 

MOKOMOSIOS ALPINIZMO KELIONĖS - REGISTRUOKIS paštu mokykla@montismagia.lt

Nori sužinoti daugiau apie kiekvieną kelionę? Spausk ant paveikslėlio ir skaityk plačiau. 

MOKOMOSIOS LAIPIOJIMO KELIONĖS - REGISTRUOKIS

Jau įvykę mokymai

į Slovakiją (Aukštieji tatrai) 2022 m. sausio 14 - 22 dienomis  
 
2022 metų Montis magia kelionė į Norvegiją 2022 m. vasario 11 - 19 dienomis  
 
 

      Besiruošiant kelionėms rekomenduojam jungtis į Alpinizmo arba Laipiojimo pagrindų kursus.

Patirtis kalnuose - 23 metai.
Kalnų žygiai, žiemos kalnų žygiai, techninis alpinizmas, laipiojimas uolomis. Mokomųjų alpinistinių kelionių instruktorius. Alpinizmo mokymų instruktorius. Laipiojimo kursų instruktorius.

 

- ''Kiekvienas žingsnis kalnuose -tikras, išgyventas, įveiktas...'

Patirtis kalnuose - 28 metai.
Kalnų žygiuose buvo daugiau nei 120 kartų iš kurių dauguma kopimų sėkmingi, o tie kurie nepavyko yra neįkainojami suteikta patirtimi.

 

- ''Einame į kalnus tam, kad grįžtume geresniais žmonėmis tiems, kurie mūsų laukia."

Patirtis kalnuose - 11 metai. Kalnų žygiai, kopimai į viršūnes, techninis alpinizmas. Mokomųjų alpinistinių kelionių instruktorė. Alpinizmo mokymų instruktorė.

 

- ''Noriu, kad įsimylėtumėte kalnus, taip kaip aš juos įsimylėjau...'

 

 

   

        

   

        

Patirtis organizuojant laipiojimo uolomis keliones – 7 metai. Mokomųjų laipiojimo kelionių vaikams ir suaugusiems insruktorė, laipiojimo kursų instruktorė, suaugusiųjų ir vaikų trenerė.

„Kelionė prie uolų – tai nuotykis! Tai nuotykis kur nenoriu ir nebegaliu keičia džiaugsmo šūksniai, o nežinią ir baimę pasitikėjimas savo įgūdžiais ir jėgomis. 

Maloniausia trenerio darbo dalis - būti dalimi viso proceso."

Patirtis organizuojant laipiojimo keliones - 5 metai. Kelionėse tobulinami įgudžiai: lipimas Europos uoliniuose regionuose, multipich lipimai, šiltuose regionuose - deep water solo, laipiojimo kursų instruktorė, suaugusiųjų trenerė. 

- ''Laipiojimas - ne tik poilsis nuo rutinos, bet ir nauja patirtis, augimas ir turiningai praleistas laikas atrandant kažką naujo savyje."

Patirtis organizuojant laipiojimo uolomis keliones – 5 metai. Vaikų ir suaugusiųjų trenerė, laipiojimo kursų instrukrorė.

„Laipiojimo kelionės man labiausiai apie draugystę, palaikymą ir savų iššūkių įveikimus.  Man smagiausia, kai kelionių metu visi šiek tiek ūgtelim – tampam atidesni šalia esančiam, prisiimam naujas ar didesnes atsakomybes."