Laipiojimo salė

Laipiojimo salė uždaryta nuo 2022 m. gegužės 11 dienos

Laipiojimas – pasiutusiai populiarėjantis sportas pasaulyje, žengiantis pirmuosius žingsnius Olimpiniame kelyje. Kaip sportas laipiojimas ugdo ne tik kūną, jėgą, ištvermę, lankstumą, koordinaciją, bet ir vizualinę bei judėjimo atmintis, lyderystę, gebėjimą dirbti komandoje, pasitikėjimą savimi, gebėjimą tvarkytis su iškilusiais sunkumais ir problemomis.

Patyrę ir kūrybiški treneriai lipimą sienele pateikia įdomiai ir patraukliai į veiksmą įtraukdami tiek labai aktyvų, tiek ramesnį žmogų. Kartu su mumis jums nepritrūks aktyvių užduočių, varžybų, draugų ir kelionių. Naudojant naujausias metodikas treneriai treniruočių, kursų metu moko pagrindinių lipimo technikų, o vėliau gali paskatinti prisijungti prie komandos, kuri dalyvauja varžybose Lietuvoje bei užsienyje.

Istoriškai laipiojimas buvo alpinistų pasiruošimo kalnų žygiams dalis. Šiandien tai savarankiškas sportas, kuris turi savo tarptautinę federaciją (www.ifsc-climbing.org). Vienas iš federacijos darbo rezultatų yra laipiojimo įtraukimas į Olimpinių sporto šakų sąrašą.

Lietuvoje nesant uolų tenka laipiojimą imituoti ant dirbtinės laipiojimo sienelės. Mūsų salėje rasite ir aukštą (11 metrų), boulderingo sienas.