Esate aktyvus kolektyvas, išbandęs jau daugybę Kalėdinio vakarėlio šventimo variantų: buvote, piratais, keliavote po įvairias šalis, buvote velniais ir angelais, ir šokote „disco“ stiliaus muzikai grojant. Šį kartą ieškote, kažko naujo, dar nebandyto, aktyvaus? O gal norite sužinoti šį tą naujo? Ei, o gal jūsų kolektyvas yra jaunas sportiškas ir mėgstantis ekstremalius pojūčius? Jei bent į vieną klausimą atsakėte TAIP, tuomet pataikėte kur reikia.

 

Mūsų komanda yra užgrūdinta gamtos, šalčio, įvairių pojūčių. Turime begales idėjų, kaip Jūsų kolektyvo vakarėlį padaryti nepamirštamu, o svarbiausia išbandant tai, ko nesate bandę. 

 

Suorganizuosime nuotykių paieškas mūsų rekomenduojamoje, ar jūsų pasirinktoje sodyboje: geros emocijos ir daug įspūdžių garantuota!

 


Montis magia kalėdiniai renginiai įmonėms - norite pažinti savo miestą?

Puiku! Pažintinis orientacinis, surandant ir atliekant įvairias užduotis Jūsų mieste, o finalas pasirinktame restorane, kur ne tik dalinsitės dienos įspūdžiais, bet puikiai leisite likusį vakarą. Juk nėra prasto oro, yra tinkamas pasiruošimas ir nusiteikimas

 

Jums patinka miesto idėja?  Susisiekite ... 


Kalėdinis laipiojimas dirbtine laipiojimo sienele, komandinės užduotys , o gal įmonės šeimų sporto šventė, kurios metu turėsite progą išbandyti netradicines sporto šakas, sudalyvausite sportiniame ir azartiškame šeimų turnyre... Susisiekite ir rasime sprendimą tiek mažam, tiek dideliam kolektyvui aktyviai ir sveikai metų pradžiai!

 

Sudomino?  Susisiekite  ... 


Pasiruošę?! Jūsų įmonės Kalėdos miške – ne tik privers žengti koją iš komforto zonos, bet ir išmokys išlikimo dalykų, sustiprins komandą, paliks neišdildomų įspūdžių ilgam. Juk labiausiai įsimena tie dalykai, kurie Jus privertė jaustis kitaip, nei esate įpratę. Pabandom?

 

Ar patinka?  Susisiekite ... 


ValioooooVažiuojam į kalnus! Jūsų įmonės Kalėdos kalnuose nepaliks abejingo nė vieno. Patyrę Montis magia instruktoriai parodys įspūdingas Aukštųjų Tartų vietas, gyvensite alpinistų name, bei valgysite šventinius ikrus vienoje iš įspūdingų Tatrų viršūnių.

 

Važiuojam į kalnus?  Susisiekite ... 


 

 

Ir tai tik keletas idėjų Jūsų įmonės Kalėdiniam vakarėliui. Susisiekite ir tikrai surasime TIK Jums labiausiai tinkantį variantą.

 

Sudomino?  Kreipkitės   +370 676 43233