Renginiai gamtoje, sodyboje

 

Kuo toliau, tuo dažniau organizuojant vasaros ar žiemos šventę yra įtraukiama kažkas aktyvaus: krepšinis, tinklinis, plaukimas baidarėmis. O ar bandėte kliūčių ruožą virš žemės? Ar bandėte orientuotis atlikdamį įvairias komandines užduotis? Ar ieškojote atsakymų 15 metrų aukštyje? 

 

_________________________________________________________________________________________________

Nuotykių orientacinis

Visi esame girdėję apie orientavimosi sportą. Taip, tai rimtas sportas, reikalaujantis, ne tik fizinių jėgų, bet ir greito mąstymo, reakcijos.

Nuotykių orientacinis , tai gera nuotaika, aktyvi veikla, linksmos užduotys, netikėti sprendimai. Nuotykių orientaciniame gali dalyvauti VISI: ir jaunas ir senas, ir aukštas ir žemas, ir greitas ir protingas – kuo komanda įvairesnė, tuo didesnės galimybės laimėti.

Nuotykių orientaciniame Jūsų lauks: komandinės užduotys, kur kiekvienas komandos narys yra svarbus, netikėtos ir smagios užduotys, įdomūs faktai, nestarndartiniai žemėlapiai ir neplanuoti  iššūkiai. Čia išbandysite ne tik save, bet ir komandos narius, išryškės lyderiai, silpnosios ir stipriosios komandos pusės.

Be viso to, puikiai praleisite laiką, o jei bus noro, orientacinis bus toks, kad jausite abai malonų nuovargį.

Nuotykių orientacinio pabaigą sukursime tokią, kokios pageidausite: greičiausiųjų nustatymas ir apdovanojimas, lobio suradimas, lėktuvo sukonstravimas ir paleidimas iš 20m aukščio, miesto pastatymas ir t.t.

Nuotykių orientacinį galime suorganizuoti bet kurioje Jūsų pasirinktoje vietoje: mieste, miške, sodyboje, o jei vietos neturite mielai rekomenduosime.

Sudomino? Kreipkitės    +370 676 43233

 

Komandos formavimas

Jūsų komanda trykšta energija?

O gal kaip tik „užsisėdėjo“ darbo vietoje prie kompiuterio ekrano?

Jūsų kolektyvas naujas ir ne visi pažysta vieni kitus?

Turite padalinių keliuose miestuose, kurių darbuotojai ne visi pažįstami...

Yra daug situacijų, kurios padiktuoja norą vienyti kolektyvą. Mūsų ilgametė patirtis dirbant su grupėmis kalnuose, leido pažinti žmones įvairiose situacijose, tad turimą patirtį galime panaudoti komandos formavimo renginiuose ne tokiomis ektremaliomis sąlygomis.

Mūsų organizuojamuose aktyviuose komandos formavimo renginiuose, dalyviai turi galimybę labiau pažinti vienas kitą, įgyti komandos pasitikėjimą komandos nariai, nusipelnyti pasitikėjimo, pasitikėti savo jėgomis. Vadovai gali pamatyti, įvertinti komandos darbą, kai pasikeičia sąlygos, kai žmonės išeina iš savo konforto zonos, gali įvertinti lyderius, silpnąsias komandos dalis, kurias reikėtų „patempti“.

Po mūsų organuozuotų renginių iš vadovų esame išgirdę: „O mes jį buvome pasiruošę atleisti, nes mums atrodė, kad jis neiviciatyvus ir t.t., pasirodo taip nėra“, „Kitais metais mums įmonės renginiui nereikės samdyti vedėjo, turime puikų talentą viduje, ir kaip mes to nematėme“ – ar gi tai ne puikūs atradimai?

Kreipkitės į mus ir mes padėsime Jums suorganizuoti komandos formavimo renginį, kuris dalyviams atrodys puiki pramoga, o vadovams – nauji atradimai.

Sudomino? Kreipkitės    +370 676 43233

 

Žygiai

Geriausiai komandos nariai atsiskleidžia patekus į nekasdieniškas situacijas.

Žygio metu, gali nutikti įvairių neplanuotų, netikėtų ar net ekstremalių situacijų. Kaip jose elgsis kiekvienas komandos narys? Bus stebėtojas, planuotojas, organizatorius, pagrindinis darytojas, padėjėjas...  Žygis gali vykti dieną, naktį, miške, į pelkę, orientuojantis, atliekant suplanuotas užduotis, teminis („Partizanų keliais“), išgyvenimo, net į kalnus.

Žygis į pelkes privers kiekvieną pasijausti už savo konforto zonos ribų, ištiesti pagalbos ranką šalia esančiam, arba gauti pagalbą, privers pajusti nežinomybę ir peržengti per save.

Sudomino? Kreipkitės    +370 676 43233

 

Kliūčių/ užduočių ruožas

Kliūčių ir užduočių ruožas puikus pasirinkimas komandos formavimo renginiui. Po mūsų organizuoto kliūčių ir užduočių ruožo, kuris gali būti įrengtas pasitelkiant alpinistinę techniką bei įrangą, ant žemės ar bet kokiame aukštyje, komandos nariai tikrai pasijus labiau pažinę vieni kitus ir save, atsiras didesnis pasitikėjimas, išryškės įvairios komandos narių savybės.

Elementų gausa ir įvairovė priklauso nuo Jūsų norų, renginio tikslų ir vietos, kurioje renginys bus organizuojamas.

Renginyje gali būti pasirinktas ir organizuotas vienas elementas (tai gali būti komandinis ar individualus), taip pat ir elementų kompleksai – atskiri (pavieniai) arba vienas po kito sekantys (kliūčių ruožas), taip pat integruota į nuotykių orientacinį, žygį, estafetę, ar kito formato renginį

Kliūčių ir užduočių ruožą įrengsime pagal dalyvių norus bei galimybes, susitikę aptarsime norimus pasiekti tikslus, tam, kad užduotys atitiktų komandoms keliamus tikslus.

Sudomino? Kreipkitės    +370 676 43233