Renginiai mieste

 

Kolektyvui suvienyti ir smagiai praleisti laiką kartu nebūtina organizuoti kelių dienų pobūvius. Aktyvi veikla gamtoje bei originalus vienos dienos renginio scenarijus gali būti organizuojamas Jūsų miesto apylinkėse, o tai padeda išvengti kitų papildomų išlaidų. Finišas gali būti organizuojamas kavinėje, kur galėsite atsipūsti ir tęsti šventę.

 

_________________________________________________________________________________________________

Nuotykių orientacinis

Visi esame girdėję apie orientavimosi sportą. Taip, tai rimtas sportas, reikalaujantis, ne tik fizinių jėgų, bet ir greito mąstymo, reakcijos.

Nuotykių orientacinis , tai gera nuotaika, aktyvi veikla, linksmos užduotys, netikėti sprendimai. Nuotykių orientaciniame gali dalyvauti VISI: ir jaunas ir senas, ir aukštas ir žemas, ir greitas ir protingas – kuo komanda įvairesnė, tuo didesnės galimybės laimėti.

Nuotykių orientaciniame Jūsų lauks: komandinės užduotys, kur kiekvienas komandos narys yra svarbus, netikėtos ir smagios užduotys, įdomūs faktai, nestandartiniai žemėlapiai ir neplanuoti  iššūkiai. Čia išbandysite ne tik save, bet ir komandos narius, išryškės lyderiai, silpnosios ir stipriosios komandos pusės.

Be viso to, puikiai praleisite laiką, o jei bus noro, orientacinis bus toks, kad jausite labai malonų nuovargį.

Nuotykių orientacinio pabaigą sukursime tokią, kokios pageidausite: greičiausiųjų nustatymas ir apdovanojimas, lobio suradimas, finišas Jūsų ofise arba vietoje, kur užbaigsite šauniai pradėtą dieną

Nuotykių orientacinį galime suorganizuoti bet kurioje Jūsų pasirinktoje vietoje: mieste, miške, sodyboje, o jei vietos neturite mielai rekomenduosime.

Sudomino? Kreipkitės    +370 676 43233

 

Pažintinis orientacinis

Visi esame girdėję apie orientavimosi sportą. Taip, tai rimtas sportas, reikalaujantis, ne tik fizinių jėgų, bet ir greito mąstymo, reakcijos.  

Pažintinis  orientacinis  tai naujų vietų atradimai ir netikėtos istorijos apie galbūt senai žinomą ir įprastą vietą, gera nuotaika, aktyvi veikla, linksmos užduotys ir netikėti sprendimai. Pažintiniame  orientaciniame gali dalyvauti VISI: ir jaunas ir senas, ir aukštas ir žemas, ir greitas ir protingas – kuo komanda įvairesnė, tuo didesnės galimybės laimėti.

Pažintiniame  orientaciniame Jūsų lauks užduotys, kur kiekvienas komandos narys yra svarbus, netikėti klausimai, įdomūs faktai. Čia išbandysite ne tik save, bet ir komandos narius, sugebėjimas greitai mąstyti, planuoti, reaguoti į situaciją.

Be viso to, puikiai praleisite laiką ir net žvarbesnis oras nebus toks nejaukus, kaip gali pasirodyti. Po nuotykių orientacinio, diskusijos garantuotos visam likusiam vakarui

Pažintinio orientacinio pabaigą sukursime tokią, kokios pageidausite: greičiausiųjų nustatymas ir apdovanojimas, lobio suradimas, atsiradimas tam tikroje vietoje: ofise, kavinėje ar kitoje erdvėje, kur toliau leisite vakarą.

Sudomino? Kreipkitės    +370 676 43233

 

Komandos formavimas Montis magia mokykloje

Nors visi žinome pasakymą: "Nėra prasto oro, yra tik netinkama apranga", lyjant ar pučiant vėjui komandos formavimo renginius norisi organizuoti vienose ar kitose patalpose.

Montis magia siūlo išbandyti komandos formavimo renginius laipiojimo bei alpinizmo salėse. Jūsų įmonės darbuotojai turės galimybę ne tik komandiškai atlikinėti nebandytas užduotis, bet ir susipažinti su laipojimo sportu, bei išbandyti alpinistinius elementus. Komandinės užduotys vertikalioje ir kabančioje padėtyje? Dar nebandėte? Kiekviena užduotis privers komandos narius pasitikėti vieni kitais, kaip niekada anksčiau, atskleis komandos lyderius, strategus ar vykdytojus.

O gal Jūsų tikslas tiesiog įdomiai praleisti laiką su kolegomis ir norite išbandyti kažką naujo? Montis magia patyrę instruktoriai supažindins Jus su laipiojimo sportu ar alpinizmo technika.

Sudomino? Kreipkitės    +370 676 43233