Vaikų gimtadieniai

Customers Orders SKUs XML SKUs Categories Navigations Tips News Hero banners Galleries More robert Edit page Title GYM - Laipiojimo salė gimtadieniai Type Key Used in code, not required Language LT Page Info Headline Vaikų gimtadieniai Body

 

Gimtadienis laipiojimo salėje – tai įdomybių kupina gimtadienio šventė. Laipiojimo salė įprastoms linksmybėms suteikia originalumo ir netradiciškumo, čia vaikai patirs kitokį – vertikalų pasaulį. Padedant patyrusiems instruktoriams, lipdami ant sienos esančiais akmenukais vis aukščiau ir aukščiau jie nugalės baimes, išmoks pasitikėti savimi, o gal ir atras naują omėgį.

Gimtadienio metu net tik jį smagiai atšvęsime, bet ir išmoksime laipioti dirbtine uolų sienele, žaisime žaidimus, kuriems reikės ir drąsos, ir vikrumo, ir pasitikėjimo vieniems kitais. Ant laipiojimo sienos lipsime trasas, ieškosime skaičių bei žvaigždučių, o gale viską vainikuosime įspūdingu jubiliato kilnojimu!

Nauda tėveliams:

- Gimtadienio laipiojimo salėje metu vaikai išsilaksto ir išsikrauna, tad tėveliams po tokio gimtadienio nusimato ramesnis vakaras.

- Esant pageidavimui, paruošiame spalvingus pakvietimus į gimtadienio šventę draugams, belieka juos tik atsispausdinti.

Programa:

  • Susipažinimo žaidimai, susipažinimas su laipiojimo sportu
  • Mokymasis išsilaikyti ir lipti laipiojimo sienele
  • Įvairūs žaidimai ant čiužinio ir sienelės
  • Sportiniai žaidimai bei estafetės
  • Jubiliato sveikinimas, kilnojimas su virvėmis

Jūsų rezervuotu gimtadienio laiku salės erdvė skirta tik jums. Jei norėsite atsinešti vaišių mielai jums paruošime stalą. Gimtadienių šventės organizuojamos tik šeštadieniais. Šventės metu dirba instruktorius/animatorius. Aktyviajai programai skiriama 1val. Likęs laikas  45 min skirtas jūsų vaišėms ir laisvam laipiojimui. Prieš gimtadienį jūs gausite specialų pakvietimą PDF formatu, kurį galėsite atsispausdinti ir įteikti savo svečiams.


Per valandą laiko vaikai su instruktoriumi spėja sužaisti penkis įdomius ir linksmus žaidimus. Pagal vaikų grupės amžių instruktoriai pritaiko tinkamiausią žaidimų paketą. Jei vaikai vienas kito dar gerai nepažįsta, siūlome pradžioje susipažinimo žaidimą.
Žaidimų pabaigoje jubiliatas kilnojamas alpinistiniu būdu (su virvėmis), tiek kiek jam metų sukako. 
Programa gali būti koreaguojama, atsižvelgiant į Jūsų ir vaikučių pageidavimus

Šiuo metu turime dvi laipiojimo sales ir siūlome rinktis jums tinkamiausią variantą:

Aukštoji salė (11m aukščio, laipiojant sauga užtikrinama virvių ir čiužinių pagalba)
Gimtadienio paketas daugiausiai 15 dalyvių 250€. Dalyvių amžius ne jaunesni kaip 6 metai. Iš anksto mokamas 50€ avansas.

Gimtadienio rezervacijų laikai:

10.00 - 11.45
12.00 - 13.45
14.00 - 15.45
16.00 - 17.45
18.00 - 19.45

Dėl laiko rezervavimo susisiekite el. paštu arba telefonu
8 699 45093
gym@montismagia.lt 

Gimtadienio šventės vyksta „Montis magia“ laipiojimo salėje, adresu Vytenio g. 46b, Vilnius