Vaikų treniruotės

Laipiojimas – pasiutusiai populiarėjantis sportas pasaulyje, žengiantis pirmuosius žingsnius Olimpiniame kelyje. 

Patyrę ir kūrybiški treneriai lipimą sienele pateikia įdomiai ir patraukliai į veiksmą įtraukdami tiek labai aktyvų, tiek ramesnį vaiką. Kartu su mumis vaikams nepritrūksta aktyvių užduočių, varžybų, draugų ir kelionių. Naudojant naujausias metodikas vaikai išmoksta pagrindinių lipimo technikų, o vėliau gali prisijungti prie stiprios sportininkų komandos, kuri dalyvauja varžybose Lietuvoje bei užsienyje.

Į laipiojimo treniruotes (būrelį) priimame vaikus nuo 6 metų amžiaus. 

Jei norite sužinoti apie atsilaisvinusią vietą treniruotėse užpildykite registracijos formą. Atsiradus laisvai vietai jūsų pageidaujamoje treniruočių grupėje treneriai susisieks -> REGISTRACIJA VAIKAMS 
 

Treniruočių formatas derinamas pagal vaikų amžių: mažieji mokysis žaisdami ir džiūgaus galėdami užlipti bei paliesti žuvies formos kybį ar žaisdami Twister‘į ant sienos, o vyresnieji azartiškai įveikinės įvairaus sudėtingumo trasas. Treniruotės padeda suvaldyti per kraštus besiliejančią energiją, o įveikus tikslus, skatinamas vaiko pasitikėjimas savimi.

Norint lankyti treniruotes būtina sveikatos pažyma iš šeimos gydytojo apie vaiko sveikatos būklę. Mūsų treniruotės yra neformaliam vaikų švietimo krepšeliui akredituota programa! Informacija apie neformaliojo švietimo galimybes https://mokyklabecovid.lt/neformalusis-svietimas/

Jaunesni vaikai nei 6 metų gali atvykti į laisvą laipiojimą kartu su tėveliais/globėjais. (Privaloma suaugusiojo priežiūra viso apsilankymo metu.)

Laipiojimo salė uždaryta nuo 2022 m. gegužės 11 dienos, todėl treniruotės vyksta kitu adresu.

TVARKARAŠTIS

( Vaikų treniruotės nuo rugsėjo 6d. )

Amžius / diena

I II III IV V
6-9 metų

-

15:00 - 16:00 - 15:00 - 16:00 -
8-12 metų

15:00 - 16:00

 -  15:00 - 16:00  -  -
10-13 metų - 16:00 - 17:00 - 16:00 - 17:00  
14-17 metų - 17:00 - 18:15 - 17:00 - 18:15 -
PAŽENGUSIŲJŲ GRUPĖ

Pažengusiems
( trenerių sprendimu ) 

16:00-18:00   16:00-18:00   16:00-18:00

Norite lankyti vaikų treniruotes? Spausk -> REGISTRACIJA VAIKAMS;  Mėnesio gale peržiūrime lankančiųjų sąrašus ir informuojame užsirašiusius į eilę ar atsirado laisvų vietų.

D.U.K.

- Kuo vaikams naudingi laipiojimo užsiėmimai?
Kaip sportas laipiojimas ugdo ne tik kūną, jėgą, ištvermę, lankstumą, koordinaciją, bet ir vizualinę bei judėjimo atmintis, lyderystę, gebėjimą dirbti komandoje, pasitikėjimą savimi, gebėjimą tvarkytis su iškilusiais sunkumais ir problemomis.

- Kaip vyksta užsiėmimai? 
- Daromas apšilimas ant žemės, mokomieji dalykai, laipiojimas. Pabaigoje atsipalaidavimo pratimai. Fizinį krūvį kiekvienas mokytojas skiria savo nuožiūra ir pritaiko pagal grupės lygį.

- Kaip mokama už treniruotes? 
-Už treniruotes mokama 1k. per mėnesį iki 27d. mėnesio dienos už ateinantį mėnesį ( PVZ. už spalį sumokama iki rugsėjo 27d.)

- Kiek kartų per savaitę galima lankyti užsiėmimus?
- 1 arba 2 kartai per savaitę. 3 kartus per savaitę lanko tik pažengusiųjų grupė.

- Ar reikalinga sveikatos pažyma?
- Taip. Reikalinga galiojanti sveikatos pažyma ( ta pati, kurią pateikiate mokykloje ). Pažymą galima atsiųsti mums elektroniniu paštu gym@montismagia.lt

- Ar reikalinga sutartis būrelį lankantiems vaikams? 
- Taip. Sutartį galite rasti čia -> SUTARTIS .Pasirašyta sutartis pateikiama atvykus į pirmąją treniruotę.

- Ar galiu užpildyti NVŠ formą krepšeliui gauti pas jus?
- Taip. Esame akredituoti NVŠ programos dalyviai.

- Ar reikalingi laipiojimo bateliai?
- Laipiojimo bateliai būtini, kad vaikai galėtų lavinti teisingus techninius laipiojimo įgūdžius. Batelius galima nuomuotis vietoje ( 1k. kaina 2€ ) arba įsigyti savo mūsų parduotuvėje Konstitucijos pr. 12. Su kliento kortele jūs gausite 15% nuolaidą prekėms.