Vaikų treniruotės

Laipiojimas – pasiutusiai populiarėjantis sportas pasaulyje, žengiantis pirmuosius žingsnius Olimpiniame kelyje. Kaip sportas laipiojimas ugdo ne tik kūną, jėgą, ištvermę, lankstumą, koordinaciją, bet ir vizualinę bei judėjimo atmintis, lyderystę, gebėjimą dirbti komandoje, pasitikėjimą savimi, gebėjimą tvarkytis su iškilusiais sunkumais ir problemomis.

Patyrę ir kūrybiški treneriai lipimą sienele pateikia įdomiai ir patraukliai į veiksmą įtraukdami tiek labai aktyvų, tiek ramesnį vaiką. Kartu su mumis vaikams nepritrūksta aktyvių užduočių, varžybų, draugų ir kelionių. Naudojant naujausias metodikas vaikai išmoksta pagrindinių lipimo technikų, o vėliau gali prisijungti prie stiprios sportininkų komandos, kuri dalyvauja varžybose Lietuvoje bei užsienyje.

Treniruočių formatas derinamas pagal vaikų amžių: mažieji mokysis žaisdami ir džiūgaus galėdami užlipti bei paliesti žuvies formos kybį ar žaisdami Twister‘į ant sienos, o vyresnieji azartiškai įveikinės įvairaus sudėtingumo trasas. Treniruotės padeda suvaldyti per kraštus besiliejančią energiją, o įveikus tikslus, skatinamas vaiko pasitikėjimas savimi.

Į laipiojimo treniruotes (būrelį) priimame vaikus nuo 6 metų amžiaus. Pirmosios (bandomosios) treniruotės kaina 8€ + 2€ batelių nuoma. Šiuo metu grupės pilnos. Tik atsilaisvinus vietai galėsime pakviesti naujokus. Įdomu? Registruokitės į laukiančiųjų sąrašą https://forms.gle/quS2jdpEciozjKSZA

 

Norint lankyti treniruotes būtina sveikatos pažyma iš šeimos gydytojo apie vaiko sveikatos būklę. Mūsų treniruotės yra neformaliam vaikų švietimo krepšeliui akredituota programa!

Jaunesni vaikai n 6 metų gali atvykti į laisvą laipiojimą kartu su tėveliais/globėjais. (Privaloma suaugusiojo priežiūra viso apsilankymo metu.)

Dėl vietų treniruotėse teiraukitės telefonu 8 699 45093. Treniruočių grafikus ir kainas rasite čia.

JAU LANKANTIEMS TRENIRUOTES:
REGISTRACIJA (vaikų treniruotės) -> 
 https://montismagia.sportinn.lt/registracija

- prisijungimo lauke suvedi savo korteles numerį ir pavardę
- meniu kairėje pasirenki "Registracija užsiėmimui"
- kalendoriuje pasirenki norimą treniruotės laiką
- ateini į treniruotę!
- likus valandai iki treniruotės žymėjimas nebegalimas.