Vaikų treniruotės

Laipiojimas – pasiutusiai populiarėjantis sportas pasaulyje, žengiantis pirmuosius žingsnius Olimpiniame kelyje. Kaip sportas laipiojimas ugdo ne tik kūną, jėgą, ištvermę, lankstumą, koordinaciją, bet ir vizualinę bei judėjimo atmintis, lyderystę, gebėjimą dirbti komandoje, pasitikėjimą savimi, gebėjimą tvarkytis su iškilusiais sunkumais ir problemomis.

Patyrę ir kūrybiški treneriai lipimą sienele pateikia įdomiai ir patraukliai į veiksmą įtraukdami tiek labai aktyvų, tiek ramesnį vaiką. Kartu su mumis vaikams nepritrūksta aktyvių užduočių, varžybų, draugų ir kelionių. Naudojant naujausias metodikas vaikai išmoksta pagrindinių lipimo technikų, o vėliau gali prisijungti prie stiprios sportininkų komandos, kuri dalyvauja varžybose Lietuvoje bei užsienyje.

Treniruočių formatas derinamas pagal vaikų amžių: mažieji mokysis žaisdami ir džiūgaus galėdami užlipti bei paliesti žuvies formos kybį ar žaisdami Twister‘į ant sienos, o vyresnieji azartiškai įveikinės įvairaus sudėtingumo trasas. Treniruotės padeda suvaldyti per kraštus besiliejančią energiją, o įveikus tikslus, skatinamas vaiko pasitikėjimas savimi.

Laipioti priimame vaikus nuo 6 metų amžiaus. Jaunesni vaikai gali atvykti į bandomąjį užsiėmimą-treniruotę, po kurios treneriai nuspręs ar vaikas pasiruošęs laipiojimo sportui, ar jam reikia dar paūgėti.

Norint lankyti treniruotes būtina sveikatos pažyma iš šeimos gydytojo apie vaiko sveikatos būklę. 
Mūsų treniruotės yra neformaliam vaikų švietimo krepšeliui akredituota programa!

Treniruotės prasidės nuo rugsėjo 9 dienos.
Kviečiame registruoti jaunuosius laipiotojus į treniruotes jau dabar  https://forms.gle/BXVhpeQADcJBLkGY6

Dėl vietų treniruotėse teiraukitės telefonu 8 699 45093. Treniruočių grafikus ir kainas rasite čia.