Žygiai

Montis magia renginiai - žygių organizavimas, žygiai pelkėse, išgyvenimo žygiai

 

Geriausiai komandos nariai atsiskleidžia patekus į nekasdieniškas situacijas. Kai patenka į mažiau komfortišką aplinką ar situaciją

Žygio metu, gali nutikti įvairių neplanuotų, netikėtų ar net ekstremalių situacijų. Kaip jose elgsis kiekvienas komandos narys? Bus stebėtojas, planuotojas, organizatorius, pagrindinis darytojas, padėjėjas...  Žygis gali vykti dieną, naktį, miške, pelkėje, orientuojantis, atliekant suplanuotas užduotis, teminio pobūdžio („Partizanų keliais“), išgyvenimo, net į kalnus.

 

__________________________________________________________________________________________________

Žygis miške

Kompasas ir žemėlapis geriausi pagalbininkai. Žygio metu laukia daug staigmenų: netikėtos užduotys, neteisingas žemėlapis, įvairios kliūtys.

Tik darni ir vieninga komanda visus iššūkius priims, kaip naują patirtį, galimybę sužinoti kažką naujo.

Žygį suorganizuosime bet kurioje vietoje: netoli sodybos, kurią pasirinkote šventei, miške - nežinomoje vietoje. Žygis gali būti nuo 2 valandų trukmės iki 24 valandų. Gali būti dieną arba naktį, paprastas arba išgyvenimo. Žygis gali būti teminis, priklausomai nuo pasirinktos vietos, pvz., "Partizanų keliais".

Po žygio komandos nariai jaus malonų nuovargį, turės begalę įspūdžių ir kiekvienas bus atradęs kažką naujo.

 

Žygis į pelkes

Žygis į pelkes privers kiekvieną pasijausti už savo komforto zonos ribų, ištiesti pagalbos ranką šalia esančiam, arba gauti pagalbą, privers pajusti nežinomybę ir peržengti per save.

Sudomino?  Kreipkitės    +370 676 43233