Prekių paieška
-15%

Everyday Ls Crew Half Zip 175 W's

Aukščiausios klasės termo apatiniai marškinėliai moterims iš merino vilnos, turintys pusinį užtrauktuką. Iš specifinės avių veislės renkama vilna puikiai izoliuoja šilumą bei pasižymi itin...
Kaina:
64,52 €
75,90 €
PREKIŲ PRIEINAMUMAS / LIKUČIAI:
  • Konstitucijos pr.
    Liko - 1 vnt.
  • Sandelyje
    Nėra
Aukščiausios klasės termo apatiniai marškinėliai moterims iš merino vilnos, turintys pusinį užtrauktuką. Iš specifinės avių veislės renkama vilna puikiai izoliuoja šilumą bei pasižymi itin geru drėgmės laidumu, todėl drabužis puikiai garina prakaitą. Ypatinga merino vilna yra natūraliai antibakterinė todėl neįgauna blogo kvapo net ilgai dėvint ar neskalbiant. Palyginus su įprasta vilna, ši nebado ir nedirgina odos, taip pat daug greičiau džiūsta nei įprasta vilna. Kruopščiai nuausta medžiaga neišsitampo ir neišblunka, taip pat neišyra ir neišdyla net intensyviai naudojant (besitrinantys kuprinės diržai ir panašiai) todėl yra labai ilgaamžė.
Plonesnio mezgimo (175 gramų į kvadratinį metrą) apatiniai marškinėliai yra puikiai tinkami įvairiai veiklai lauke vėsiu oru, o užtrauktukas puikiai pasitarnaus dėvint šiltesniais orais.
Medžiaga Merino vilna
Svoris 152