Prekių paieška

Powergorilla V2

Powergorilla krovimo baterija yra nepakeičiama ten, kur gali tekti ilgai būti be energijos šaltinio. Dėl savo talpos, tvirtumo dažnai naudojama karinėje pramonėje, ekspedicijose. Ši krovimo baterija...
Kaina:
214,90 €
PREKIŲ PRIEINAMUMAS / LIKUČIAI:
  • Konstitucijos pr.
    Liko - 1 vnt.
  • Sandelyje
    Nėra
Powergorilla krovimo baterija yra nepakeičiama ten, kur gali tekti ilgai būti be energijos šaltinio. Dėl savo talpos, tvirtumo dažnai naudojama karinėje pramonėje, ekspedicijose. Ši krovimo baterija sukurta prailginti Jūsų nešiojimo kompiuterio naudojimą 2-2.5 valandoms ir virš 20 valandų naudojant kitus įrenginius. Priklausomai nuo kraunamo įrenginio, galima pasirinkti srovę: 5V, 8.4V, 9.5V, 12V, 16V, 19V ar net 24V. Jei naudojate savo kompiuterio krovėją, ši baterija automatiškai prisitaikys prie krovėjo naudojamos srovės įtampos. Jei pajungsite Solargorilla saulės kroviklį, turėsite galingą energijos stotį su savimi. Ši baterija atpažins saulės kroviklį ir automatiškai atjungs visus vidinius papildomus procesus, tam kad efektyviau išnaudoti saulės energiją krovimui, taip sutrumpinant krovimosi laiką iki 2 valandų.
Powergorilla buvo testuojama Afganistane, Madagaskare, Zambijoje, Antarktikoje ir Norvegijoje. Ši baterija puikiai krovė keliautojų kompiuterius ir įranga net nepaprastai šaltomis sąlygomis ir svilinančiame karštyje.