Prekių paieška

Mini G

Mini G baterija telefonus, kameras, plančetinius kompiuterius, prožektorius ir daugybę kitų įrenginių. Mini G turi didelio tankio ličio polimerų bateriją, todėl yra svorio ir efektyvumo kompromisas....
Kaina:
131,90 €
PREKIŲ PRIEINAMUMAS / LIKUČIAI:
  • Konstitucijos pr.
    Yra
  • Sandelyje
    Nėra
Mini G baterija telefonus, kameras, plančetinius kompiuterius, prožektorius ir daugybę kitų įrenginių. Mini G turi didelio tankio ličio polimerų bateriją, todėl yra svorio ir efektyvumo kompromisas. Pagal poreikį, srovę galėsite sureguliuoti 5V, 12V, 16V ir 19V. Naudojant šią bateriją, galima prailginti nešiojamo kompiuterių naudojimosi laiką iki 2 valandų.
Minigorilla turi daug apsaugos funkcijų, įskaitant trumpojo jungimo ar perkrovimo apsaugą. Jei įjungus bateriją, neprijungsite jokio įrenginio, baterija pati išsijungs, taip taupydama energiją. Laikant įkrautą bateriją ir nenaudojant, šis modelis neprarasdamas energiją išlaiko be galo ilgai, per metus prarandama mažiau nei 10%.
Mini G gali būti įkrauta nuo komplekte esančio įkroviklio per 5.5 valandos, arba naudojant solargorilla saulės įkroviklį, tai užtruks 6-9 valandas.
Baterijos tipas 12000 mAh HD Ličio Polimerų baterija
Išmatavimai (mm) 190 x 110 x 18
Jungtis ir galingumas 12V,16V, 19V, ir USB 5V 2A /1A
Svoris (gr) 323