Prekių paieška

Extreme

Visiškai atnaujintas Powermonkey eXtreme modelis yra pelnęs daugybę apdovanojimų ir yra tikras lyderis ten, kur reikia energijos atokiausiose planetos vietose. Su nepaprastai talpia 9000mAh talpos...
Kaina:
159,90 €
PREKIŲ PRIEINAMUMAS / LIKUČIAI:
  • Konstitucijos pr.
    Nėra
  • Sandelyje
    Nėra
Visiškai atnaujintas Powermonkey eXtreme modelis yra pelnęs daugybę apdovanojimų ir yra tikras lyderis ten, kur reikia energijos atokiausiose planetos vietose. Su nepaprastai talpia 9000mAh talpos ličio polimerų baterija, greitai įkrausite iPhone ar kitus išmaniuosius telefonus iki 4 kartų, GPS imtuvus iki 6 kartų, iPad iki 2 kartų, o standartinius telefonus net iki 8 kartų.
Didžiausias atnaujinimas šiame modelyje yra tai, jog be standartinės 5V USB jungties, dabar šis modelis turi ir 12V DC jungtį, kuri leis krausti SLR, DVD grotuvų baterijas tiesiai iš kroviklio.
Powermonkey extreme yra atsparus vandeniui ir gali išbūti paniręs iki 30 minučių 1 metro gylyje. Taip pat turi apsaugą nuo smūgių, todėl šis modelis puikiai tiks ne tik keliaujantiems vandeniu, bet ir automobiliais ar motociklais.
Pasikrovimo lygio indikatorius Jus informuos kiek liko energijos baterijoje ir kada ją reikia krauti. Ją galima įkrauti keliais būdais: iš tiesioginės srovės, su saulės įkrovėju ar naudojantis USB jungtimi. Baterijai kraunantis, indikatorius švies raudonai, pasikrovus - žaliai, o naudojant - mėlynai. Naudojantis saulės įkrovėju, bateriją pilnai įkrausite per 18-22 valandas, geromis oro sąlygomis. Šis įkrovėjas turi MPPT technologiją, kuri leidžia bateriją krauti net esant debesuotam orui, ar leidžiantis saulei, kai šviesos srautas yra itin mažas. Šį įkrovėją lengvai pritvirtinsite prie palapinės ar kuprinės, ir galėsite įrenginius krauti žygio metu.
Baterija turi be galo mažą energijos praradimo koficientą, pilnai pakrovus ir palikus metams, baterijoje vis dar bus likę net 75% energijos. Dė visų šių savybių, šis saulės kroviklis su talpia baterija yra plačiai naudojamas tiek kelionėse, tiek rimtuose kalnų žygiuose, ar ekspedicijose.
Baterijos tipas 12000 mAh Ličio Polimerų baterija
Išmatavimai (mm) Baterija 136 x 78 x 22; Saulės kroviklis 200 x 114 x 8
Atsparumas vandeniui IP67
Jungtis ir galingumas Baterijos USB 5v ir 12V DC; Saulės kroviklio 5v
Svoris (gr) 456