Prekių paieška

Compact 4

Itin lengvos ir itin kompaktiškai susiskleidžiančios trekingo lazdos, kurios puikiai tiks bet kuriam žygiui. Pagamintos iš aliuminio 7001, kuris yra pakankamai lankstus ir gali atlaikyti įtempius,...
Kaina:
64,90 €
PREKIŲ PRIEINAMUMAS / LIKUČIAI:
  • Konstitucijos pr.
    Yra
  • Sandelyje
    Nėra
Itin lengvos ir itin kompaktiškai susiskleidžiančios trekingo lazdos, kurios puikiai tiks bet kuriam žygiui. Pagamintos iš aliuminio 7001, kuris yra pakankamai lankstus ir gali atlaikyti įtempius, atsirandančius žygio metu.
Lazdų aukštis lengvai ir greitai reguliuojamas naudojant FLEXY užrakto sistemą – tai inovatyvi ir lengva užrakto sistema, kurią sudaro spaustuko pasukimas, apsaugantis nuo savavališko lazdų susilankstymo žygio metu. Patogi kamštinė rankena puikiai sukimba net su šlapiomis rankomis, o rankenų profiliavimas ir reguliuojami riešų dirželiai su Velcro užsegimu padidina lazdų stabilumą rankose.
Lazdų segmentai 17/16/14/12 mm pločio. Komplekte yra dvi lazdos ir šie antgaliai: karbido, 35 ir 50 mm pločio žiedai bei guminės apsaugos, kurios saugo lazdų galus nuo greito dilimo einant asfaltu.
Medžiagos Aliuminis 7001
Maks. ilgis (cm) 125
Min. ilgis (cm) 51
Sekcijų skaičius 4
Svoris (gr/pora) 338