Prekių paieška
-35%

Apris Man

Tai atnaujintas Apron modelis. Patikrintas laiko, su naujom geometrinėm formom ji atrodo dar geriau. Ši pūkinė striukė puikus pasirinkimas dėvėti kasdien ar kalnų žygiuose, šiltesniais orais,...
Kaina:
116,94 €
179,90 €
PREKIŲ PRIEINAMUMAS / LIKUČIAI:
  • Konstitucijos pr.
    Nėra
  • Sandelyje
    Nėra
Tai atnaujintas Apron modelis. Patikrintas laiko, su naujom geometrinėm formom ji atrodo dar geriau. Ši pūkinė striukė puikus pasirinkimas dėvėti kasdien ar kalnų žygiuose, šiltesniais orais, o spaudžiant dideliam šalčiui, galima naudoti kaip antrą sluoksnį, vietoj flyso. Viršutinė medžiaga atspari dulksnai, kas saugo pūką nuo greito sudrėkimo. Striukę galima supakuoti į vieną iš jos kišenių. Taip supakuota striukė užims be galo mažai vietos jūsų kuprinėje, o prireikus šilumos, greitai ir patogiai išpakuosite. Vidinėje pusėje yra kišenė susidėti dažnai naudojamus daiktus kelionėje.
Kas yra Josef Rakoncaj, žino daugelis alpinistų visame pasaulyje. Kilęs iš Čekijos, šis žmogus yra įkopęs į 8 viršūnes, kurios viršija 8000 metrų, buvo pirmasis žmogus įkopęs du kartus į atšiauriąją viršukalnę K2 ir vis dar yra vienintelis, kuris tai padarė nenaudodamas degonies balionų. Turėdamas tokią didelę patirtį, suprasdamas, kaip svarbu kokybiška apranga tokiose situacijose, jis įkūrė Sir Joseph kompaniją, kurios šūkis yra: "Nedaryti klaidų". Užtikrinti kokybei, gamyboje naudojmos tik aukčiausios kalsės medžiagos, o užpildui naudojami Europos baltųjų žąsų pūkai. Viskas yra gaminama pačioje Čekijoje.
Medžiagos SOFTEX® 40D DWR
Užpildas European White Goose Down
Pūkų kokybė European White Goose Down; 650 cuin; Pūkų/Plunksnų santykis 90/10
Svoris 390