Prekių paieška

Comfort Light Insulated Mat Regular

Comfort Light ™ kilimėliuose sutelpa komfortas, minimalus svoris, šiluma ir ilgaamžiškumas. Su 3.7R šiluminės varžos, 6,3 cm sorio kilimėliu patogiai miegosite visus 4 sezonus.

Kilimėliuose...
Kaina:
179,90 €
PREKIŲ PRIEINAMUMAS / LIKUČIAI:
 • Konstitucijos pr.
  Liko - 1 vnt.
 • Sandelyje
  Nėra
Comfort Light ™ kilimėliuose sutelpa komfortas, minimalus svoris, šiluma ir ilgaamžiškumas. Su 3.7R šiluminės varžos, 6,3 cm sorio kilimėliu patogiai miegosite visus 4 sezonus.

Kilimėliuose naudojama taškinė sluoksnių sujungimo schema, taip sukuriant „Air Sprung Cells“ oro kišenių tinklą. Šios oro kišenės veikia kaip kišeninis spyruoklinis čiužinys, nes kiekvienas elementas deformuojasi nepriklausomai vienas nuo kito ir puikiai prisitaiko prie kūno formos. Dėl šios technologijos kilimėlis yra minkštesnis, patogesnis, ir turi daugiau kontakto su kūnu, taip tolygiai paskirstydamas slėgį. Comfort Light kilimėliuose naudojamas dvigubas tankus oro kišenių tinklas liemens srityje, siekiant maksimalus komforto ir izoliacijos, ir viengubas retesnis oro kišenių tinklas galvos bei kojų srityse, taip sumažinant kilimėlio svorį.

Comfort Light™ kilimėliuose naudojamas dviejų tipų užpildas, siekiant geriausių rezultatų. Exkin Platinum® ​​yra labai lengvas metalizuotas audinys, gerai atspindintis kūno šilumą. THERMOLITE® užpildas naudojamas Air Sprung Cells™ viduje, taip minimizuojant šilumos nuostolius į žemę.

 • Daugiafunkcinis itin pralaidus ventilis užtikrina greitą kilimėliio pripūtimą, išpūtimą ir lengvą slėgio reguliavimą.
 • Ultra-Fresh® antimikrobinis padengimas užkerta kelią vidiniam pelėsio augimui.
 • Kilimėlio išorinei medžiagai naudojamas lengvas ir kibus 30/40D nailono audinys.
 • Airstream™ pompa, integruota į kilimėlio dėklą padės greitai ir lengvai pripūsti kilimėlį.
 • Pillow Lock™ sistema leis lengvai pritvirtinti Sea to Summit pagalvėlę.
 • Komplekte yra remonto rinkinys.
Išmatavimai (cm) 184 x 55 x 6.3
Išmatavimai supakuoto (cm) ø12 x 24
Šiluminės varžos reikšmė R 3.7
Svoris (gr) 640