Prekių paieška

Dovanų kuponas - asmeninė laipiojimo treniruotė 1-am asmeniui

Dovana - laipiojimas „Montis magia“ salėje. Tai garantuoti įspūdžiai ir geras laikas Tavo draugui. Tai sportas ir pomėgis, kurio metu turi dirbti visos žmogaus savybės - lankstumas, koordinacija,...
Kaina:
30,00 €
PREKIŲ PRIEINAMUMAS / LIKUČIAI:
  • Konstitucijos pr.
    Yra
  • Sandelyje
    Nėra
Dovana - laipiojimas „Montis magia“ salėje. Tai garantuoti įspūdžiai ir geras laikas Tavo draugui. Tai sportas ir pomėgis, kurio metu turi dirbti visos žmogaus savybės - lankstumas, koordinacija, ištvermė, valia ir t.t. Tai puiki proga susipažinti ir išbandyti naują Olimpinių žaidynių sporto šaką, kuri startuos jau 2020 metais vasaros olimpinėse žaidynėse.
Ši dovana tinka visiems - tiek vaikams, tiek suaugusiems, nepriklausomai nuo fizinio pasiruošimo. Reikia tik noro ir geros nuotaikos, visa kita padarys mūsų treneriai-instruktoriai.
Treniruotės vyksta laisvo laipiojimo metu iš anksto suderinus su norimu treneriu – instruktoriumi (el. paštu: gym@montismagia.lt). Trukmė su treneriu - 1 valanda, po to galima laipioti savarankiškai ir taikyti įgytas žinias praktiškai. Treniruotė vyksta pasirinktoje aukštoje arba boulderingo salėje.

Norėdami gauti Dovanų kuponą el. paštu, pristatymo informacijoje pažymėkite, kad atsiimsite pats, Konstitucijos pr.12. Dovanų kuponą išsiųsime po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. pašto adresu!

Svarbu žinoti:

- Asmenims iki 12 metų apsilankymas tik su suaugusiojo priežiūra
- Būtina registracija iš anksto el. paštu gym@montismagia.lt
- Dovanų kuponas galioja 6 mėnesius nuo jo pirkimo dienos.
- Dovanų kuponas negrąžinamas bei į pinigus nekeičiamas.
- Perkant Dovanų kuponą, sąskaita neišrašoma, o pateikiamas Dovanų kupono perdavimo aktas.