Prekių paieška
-30%

Nano Puff Hoody W's

Itin lengva ir šilta Nano Puff® striukė su gobtuvu ir vandeniui atspariu sintetiniu 60-g PrimaLoft® Gold užpildu. Šis užpildas pagamintas iš 55% perdirbtų medžiagų, turi puikias šilumines ir...
Kaina:
160,93 €
229,90 €
PREKIŲ PRIEINAMUMAS / LIKUČIAI:
 • Konstitucijos pr.
  Nėra
 • Sandelyje
  Nėra
PREKIŲ PRIEINAMUMAS / LIKUČIAI:
 • Konstitucijos pr.
  Liko - 1 vnt.
 • Sandelyje
  Nėra
Itin lengva ir šilta Nano Puff® striukė su gobtuvu ir vandeniui atspariu sintetiniu 60-g PrimaLoft® Gold užpildu. Šis užpildas pagamintas iš 55% perdirbtų medžiagų, turi puikias šilumines ir suspaudžiamumo savybes ir išlaiko net 98% šilumos drėgnose sąlygose. Labai lengvas ir tvirtas nailoninis ripstop išorinis sluoksnis, pagamintas iš 100% perdirbtų medžiagų, padengtas DWR sluoksniu, yra atstumiantis vandenį ir atsparus vėjui. Specialus susiuvimas su persidengiančiomis siūlėmis suteikia erdvės striukei pūstis ir neleidžia užpildui sukristi.

Striukė turi dvi užtraukiamas šonines kišenes ir dvi atviras vidines kišenes. Striukę galima supakuoti į vieną iš kišenių, todėl bus labai patogu ją transportuoti ar laikyti kuprinėje taupant vietą. Kapišonas pritaikytas naudoti po šalmu. Elastingas apsiuvas aplink rankogalius bei gobtuvą palaikys striukę prigludusią. Fair Trade Certified™ sertifikuotas pasiuvimas.