Prekių paieška

Mira 22

Mira 22 - tai labai universali moteriška kuprinė žygiams, kasdienai, važiavimui dviračiu. Dėl atitrauktos Airspeed™ nugaros sistemos su tinkleliu ji gerai ventiliuojama, todėl aktyviai judant...
Kaina:
189,90 €
PREKIŲ PRIEINAMUMAS / LIKUČIAI:
 • Konstitucijos pr.
  Liko - 1 vnt.
 • Sandelyje
  Nėra
PREKIŲ PRIEINAMUMAS / LIKUČIAI:
 • Konstitucijos pr.
  Liko - 1 vnt.
 • Sandelyje
  Nėra
Mira 22 - tai labai universali moteriška kuprinė žygiams, kasdienai, važiavimui dviračiu. Dėl atitrauktos Airspeed™ nugaros sistemos su tinkleliu ji gerai ventiliuojama, todėl aktyviai judant nugara liks sausa. Su šia nugaros sistema kuprinės svoris tolygiai ir stabiliai pasiskirsto. Specifiškai moterims skirtas modelis turi atitinkamai suprojektuotą nugaros sistemą, petnešas ir juosmens diržą, kad kuprinė būtų kuo patogesnė.

Pagrindinis talpus užtrauktuku užsegamas skyrius turi kišenę prie nugarinės sienelės. Kuprinėje yra atskiras užtraukiamas skyrius prie nugaros vandens talpai, taip pat atskiras užtraukiamas organizacinis skyrius priekyje su įvairiomis kišenėlėmis susidėti smulkmenoms.

Mira 22 taip pat turi tamprią kvėpuojančią kišenę priekyje, užtraukiamą švelnią kišenėlę akiniams ar kamerai, patogias tamprias kišenes šonuose vandens buteliukui. Į juosmens diržų kišenes galėsite susidėti užkandžius ar telefoną, o prie Stow-on-the-Go™ sistemos laikiklių patogiai pritvirtinsite ėjimo lazdas. Kuprinėje pridėta skraistė nuo lietaus ir 2.5L talpos vandens gėrimo sistema.
Medžiagos 210/630D Nylon Dobby Blend
Tūris (l) 22
Išmatavimai (cm) 56 x 36 x 30
Svoris (gr) 1300