“Montis magia” tai kūrybingų, sportiškų žmonių kolektyvas, susidomėjęs kalnų kelionių bei laipiojimo sportu nuo 1996 metų. Nuolat treniruojamės, keliaujame, dalyvaujame tarptautinio lygio varžybose bei patys organizuojame kalnų kelionių technikos, laipiojimo sporto varžybas, sąskrydžius bei kitus renginius. Kalnuose ir varžybose įgyta patirtis leidžia kokybiškai ir saugiai organizuoti įvairius renginius, mokymus ir kursus. Užauginome jau ne vieną kartą naujų specialistų, sporto entuziastų ir profesionalų, laipiojimo, kalnų ir alpinizmo instruktorių. Aktyviai dirbame, mokiname ir auginame specialistus dirbančius aukštyje, specialiųjų tarnybų darbuotojus.

Montis magia jau daugiau nei 20 metų organizuoja aktyvius ir originalius renginius bei pramogas su kalnų keliavimo, orientavimosi ir virvių technikos elementais, kurie puikiai pritaikomi komandos formavimo, lyderystės tipo renginiuose, įmonių sąskrydžiuose, vasaros ir žiemos šventėse.

Renginius organizuojame Jūsų pasirinktoje vietoje arba galime rekomenduoti. Susisiekite su mumis ir padėsime sukurti aktyvią dalį Jūsų renginyje: sąskrydyje, mokymuose, vasaros ar žiemos šventėje, bernvakariui, mergvakariui ar vaikų gimtadieniui.  

 

Svarbiausi mūsų klientai –  TEO, SBA baldai, SEB bankas, SEB Gyvybės draudimas, UAB “Rezetas”, Lietuvos asociacija “Sportas visiems”, UAB “Eniro Infomedia”, UAB “Optiroc”, kaimo sodyba “Klimkynė”, “in Real”, AB “Grigiškės” , “WESTERNUNION”, “ALG”, "Magrės baldai", "Officeday" ir kt.


2003
Laipiojimo salės atidarymas

čia prasideda oficialioji Montis magia

2005
Montis magia 
parduotuvės atidarymas

ir kasmetinis augimas prekių ir paslaugų asortimente

2017
Aukštos salės atidarymas

nuo šiol 11 metrų aukštis pasiekiamas kiekvienam

2022
Laipiojimo salės kraustynės

... laukite naujo adreso ir atidarymo datos

2023
Artėja 20 metų veiklos šventės


... mes ruošiamės švęsti kartu