Video patarimai aukštalipiams

 
 

Pilno tipo saugos diržai

Šiame trumpame filmuke „Montis magia“ saugaus darbo aukštyje įrangos specialistas pristato naujus, patogius pilno tipo saugos diržus Petzl Avao Bod. Šioje trumpoje pamokėlėje sužinosite, kaip užsidėti saugos diržus ir kaip juos susireguliuoti. Taip pat pamatysite kitus šių saugos diržų privalumus. Norėdami sužinoti daugiau apie darbui aukštyje skirtą įrangą kreipkitės į „Montis magia“ specialistus.

 
 

Petzl: Shunt ir ASAP

Šiame video pamatysite pagrindinius pranašumus ir skirtumus tarp saugos blokantų, kurie naudojami ant antros virvės, sužinosite, kaip juos naudoti ir įsegti.

 
 

Nusileidimo įtaisas Petzl STOP

Šiame trumpame filmuke sužinosite apie senąjį nusileidimo įtaisą Petzl STOP. Kaip teisingai užrišti mazgą ir pozicionuoti darbui aukštyje naudojant šią nusileidimo priemonę.

 
 

Nusileidimo įtaisas Petzl ID

Šiame trumpame filmuke pamatysite, kas yra nusileidimo įtaisas Petzl ID: kaip jis naudojamas aukštuminiuose darbuose, kokias pranašias funkcijas šis aukštalipiams skirtas įtaisas turi, o gal dėl kažkokių priežasčių jis yra nepatogus?

 
 

Nusileidimo įtaisas Petzl RIG

Šiame filmuke pristatome, kaip teisingai naudotis nusileidimo įtaisu Petzl Rig: kaip įsegti virvę, leistis ir blokuotis darbo aukštyje padėčiai.