Mokymai aukštalipiams

Organizuojame ir vedame įvairius mokymus, susijusius su saugaus darbo aukštyje įranga, jos naudojimu ir pritaikymu įvairiose srityse ar darbinėse situacijose.

ĮRANGOS NAUDOJIMAS


Jei turite užduotį aukštyje, bet dar neišsirinkote įrangos, tuomet rekomenduojame pasikonsultuoti – mes parinksime ne tik saugiausią, bet ir efektyviausią įrangą kiekvienai situacijai. 
Jei jums reikia įgyti įrangos naudojimo kompetenciją, pasiūlysime labiausiai jūsų poreikiams pritaikytą mokymų programą.
Visada rekomenduojame susipažinti su įsigytos įrangos naudojimo instrukcijomis – taip ne tik sužinosite ar prisiminsite, kaip ta įranga naudojama, bet ir atrasite rekomendacijų efektyvesniam darbui su įranga (pavyzdžiui, susipažinsite su papildomomis įrangos naudojimo funkcijomis ar savybėmis).


Susisiek

Įranga aukštalipiams
Įrangos patikra

ĮRANGOS TIKRINIMAS


Atminkite, visa saugiam darbui aukštyje naudojama įranga gali būti sudėvėta per vieną akimirką. Ir nebūtinai dėl netinkamo naudojimo.
Todėl svarbu suprasti, kad įrangos būklės
priežiūra ir tikrinimas – nuolatinė funkcija tiek įrangą naudojančiam darbuotojui, tiek už įmonės įrangos ūkį atsakingam asmeniui.
Pagal įstatymus ir gamintojo nurodymus, kiekvienai saugumo aukštyje priemonei patikras privalu atlikti kasmet. Jas vykdo gamintojo sertifikuotas kompetentingas asmuo.
Mūsų specialistai pasiruošę jus pakonsultuoti įrangos patikros klausimais.
Jei turite didelį įrangos ūkį, galite apmokyti savo įmonės darbuotoją ir turėti už įrangos nuolatines patikras ir jos priežiūrą atsakingą asmenį savo įmonėje.
Asmeninių apsaugos priemonių (AAP) darbui aukštyje patikros mokymai trunka tris dienas. Po mokymų vyksta egzaminas, kurį išlaikius išduodamas kompetenciją patvirtinantis pažymėjimas.


Parašyk mums

ĮRANGOS PRIEŽIŪRA


Kiekvienas džiaugiamės, jei darbo priemonės tarnauja ilgai. Kad taip būtų, svarbu žinoti ir paisyti įrangos priežiūros ir saugojimo tvarkos.
Dirbant būtina įvertinti sąlygas – kampai, dažai, cheminės medžiagos, aštrūs įrengimai.
Įranga turi būti saugoma tinkamoje vietoje (svarbiausi faktoriai: patalpa turi būti sausa, gerai vėdinama, be tiesioginių saulės spindulių).
Įrangą ištepus, jai sulūžus ar stringant, būtina įvertinti, ar ją galima sutaisyti. Jei galima – būtinai tai padarykite. Sutepkite karabinus, valykite tekstilinę įrangą.
Cheminių medžiagų poveikis tekstilinei įrangai yra pats pavojingiausias, nes vizualiai sunkiai matomas, o pažeidimai gali būti ypač stiprūs.
Nebūkite abejingi savo saugumui. Aukštis – rizikinga darbo aplinka.

Tikrink savo įrangą pas mus 

Vyrau su petzl maišais