Edukacijos vaikams ir jaunimui

Edukacijas vaikams ir moksleiviams vedame jau daugiau nei 20 metų. Kalnuose ir varžybose įgyta patirtis leidžia kokybiškai ir saugiai organizuoti įvairius mokymus ir edukacijas. Užauginome jau ne vieną kartą naujų specialistų, sporto entuziastų ir profesionalų, laipiojimo, kalnų ir alpinizmo instruktorių. Taip pat aktyviai dirbame su jaunimu. Mokome ir auginame juos įgyvendindami įvairias treniruočių programas, kurių metu taikome aktyvios ir sveikos gyvensenos principus.

Registruokis

Laipiojimo video pristatymas

Patirk laipiojimą

Programa skirta supažindinti jaunimą su olimpine sporto šaka, laipiojimu (nuo 2021 metų).

Vaikai įsitrauks į aktyvaus judesio, koordinacijos ir sumanumo reikalaujančias užduotis ant laipiojimo sienų. Jaunuoliai patirs ir išmoks naujų judesio perspektyvų ir kombinacijų. Atras bendradarbiavimo svarbą komandoje ir gerai praleis laiką.


Pažintis su alpinizmu

Programa skirta supažindinti jaunimą su alpinizmu ir suteikti pirmasias patirtis rišant mazgus, įdarbinant alpinistinę įrangą bei techninius elementus gyvai.

Programos metu vaikai išbandys vertikalų judėjimą pasitelkiant specialias technikas, tikslingai planuos ir ieškos komandinių sprendimų iš pateiktų situacijų.


Informacija

  • Programos yra parengiamos ir pritaikomos pagal vaikų amžių.
  • Užsiėmimų trukmė 1,5val.
  • Kaina: 10€ vaikui.
  • Montis magia laipiojimo ir alpinizmo salėje galime sukurti naujas ar pritaikyti esamas programas pagal jums aktualų poreikį. Dėl kitokio formato edukacijų susisiekite.20
Metų patirties

Montis magia vaikų edukacijos kinta ir prisitaiko, tačiau pamatinės vertybės išlieka

5610
Sudalyvavę vaikai

Atradę, patyrę ir šiek tiek praplėtę savo žinių bagažą

 120330
Valandų su vaikais

Mums gera susitikti bei siautulingai įdomu kartu išbandyti naujus dalykus