Patirtis kalnuose – 25 metai.
Kalnų žygiai, žiemos kalnų žygiai, techninis alpinizmas, laipiojimas uolomis. Mokomųjų alpinistinių kelionių instruktorius. Alpinizmo mokymų instruktorius. Laipiojimo kursų instruktorius.

„Kiekvienas žingsnis kalnuose – tikras, išgyventas, įveiktas...“ 

Patirtis kalnuose – 30 metų.
Kalnų žygiuose buvo daugiau nei 120 kartų, iš kurių dauguma 
kopimų – sėkmingi, o tie, kurie nepavyko, suteikė neįkainojamos patirties.

„Einame į kalnus tam, kad grįžtume geresniais žmonėmis tiems, kurie mūsų laukia.“ 

Patirtis kalnuose – 13 metų. Kalnų žygiai, kopimai į viršūnes, techninis alpinizmas. Mokomųjų alpinistinių kelionių instruktorė. Alpinizmo mokymų instruktorė.


„Noriu, kad įsimylėtumėte kalnus taip, kaip aš juos įsimylėjau...“
 

Patirtis laipiojimo uolomis 
kelionėse – 9 metai. Mokomųjų laipiojimo kelionių vaikams ir suaugusiems instruktorė, laipiojimo kursų instruktorė, suaugusiųjų ir vaikų trenerė.

„Kelionė prie uolų – tai nuotykis! Tai nuotykis, kur „nenoriu“ ir „nebegaliu“ keičia džiaugsmo šūksniai, o nežinią ir baimę – pasitikėjimas savo įgūdžiais ir jėgomis.

Maloniausia trenerio darbo dalis – būti dalimi viso proceso.“

Patirtis laipiojimo kelionėse – 7 metai. Kelionėse tobulinami įgūdžiai: lipimas Europos uoliniuose regionuose, multi-pitch lipimai, šilto klimato regionuose – deep water solo, laipiojimo kursų instruktorė, suaugusiųjų trenerė. 

„Laipiojimas – ne tik poilsis nuo rutinos, bet ir nauja patirtis, augimas ir turiningai praleistas laikas atrandant kažką naujo savyje.“ 

Patirtis laipiojimo uolomis 
kelionėse – 7 metai. Vaikų ir suaugusiųjų trenerė, laipiojimo kursų instruktorė.

„Laipiojimo kelionės man – labiausiai apie draugystę, palaikymą ir savų iššūkių įveikimus. Man smagiausia, kai kelionių metu visi šiek tiek ūgtelim – tampam atidesni šalia esančiam, prisiimam naujas ar didesnes atsakomybes.“