Nuomojama turistinė ir alpinistinė įranga

Batai, katės, šalmai, ledkirčiai, apraišai, karabinai, pakilimo įtaisai, saugos / nusileidimo įtaisai ir kt. Daugiau informacijos suteiksime el. paštu arba telefonu.

Nuomos kaina

Nuomos mokestis skaičiuojamas už dieną. Nuomojantis ilgesniam laikui, nuomos kaina už dieną mažėja. 

Daugiau informacijos apie kainas

 tel. 8 699 52012. 

Rezervacija

Rezervuojant įrangą mokamas rezervacijos mokestis. Rezervacijos mokestis negrąžinamas, jei rezervacija atšaukiama likus mažiau nei 30 d. iki nuomos pradžios.  

Nuoma

Pasiimant išsinuomotą įrangą mokamas nuomos mokestis ir paliekamas užstatas (pagal kainyne numatytą įrangos vertę). 

Atsakomybė

Nuomojantis ir naudojant įrangą:

  • kiekvienas asmuo, išsinuomojęs įrangą iš UAB „Montis magia“, yra asmeniškai atsakingas už savo saugumą ir veiksmus, išsinuomotą įrangą bei asmeniškai patirtą ar aplinkai padarytą poveikį naudojant įrangą;

  • kiekvienas asmuo, išsinuomojęs įrangą, įsivertina, ar turi pakankamai žinių, kompetencijos ir kvalifikacijos naudoti išsinuomotą įrangą. Jei žinios, kompetencija ar kvalifikacija nepakankama, asmuo yra asmeniškai atsakingas už reikalingų žinių, kompetencijos ar kvalifikacijos įgijimą. UAB „Montis magia“ nėra atsakinga už asmens žinių, kompetencijos ar kvalifikacijos vertinimą nuomojant įrangą, tačiau asmeniui paprašius, ji gali padėti ir nurodyti, kur tokių žinių, kompetenciją ar kvalifikaciją galima įgyti.