Atrodo, kad viską esate išbandę? Sukurkime naujas ekstremalias patirtis jums kartu! 

 Turime didesnę nei 20 metų patirtį ir turime idėjų, kaip sukurti ir pritaikyti jūsų svajonių pramogas medžiuose ar konstrukcijose, tarp virvių ar pastatų. Siūlome ir laiko patikrintus elementus ir pramogas, kurios paįvairins kiekvieną renginį, privers peržengti per save, leis pasivaržyti tarpusavyje, pajusti adrenalino skonį. Ar bandėte kada nors užlipti „Milžino kopėčiom“ ar „Robinzono kopetėlėmis“ net į 20 metrų aukštį? O kaip dėl lipimo į „Everestą“ ar „Olimpo kalną“? Vaikystėje kiekvienas mėgo suptis sūpynėmis, o užaugus gal verta pabandyti „Gigantiškas sūpynes“?


 
 

„ZIP line“ atrakcionas


Renginių dalyvių labai mėgstamas atrakcionas.

Ar drįstumėte šokti į vandenį iš 10–15 metrų aukščio? O pasileisti įtemptu lynu tarp medžių? „ZIP line“ atrakcionas padės apsispręsti. Virve iš 10–15 metrų aukščio smagiai įnersite į vandenį arba pasieksite apibrėžtą plotą ant žemės. Nors tam, kad žengtumėte šį lemtingą žingsnį, reikės ne kartą giliai įkvėpti ir iškvėpti, peržengti save, vis tiek prašysite pakartoti.

Atrakcionas puikiai „atliks savo vaidmenį“ ne tik dideliame renginyje (100–300 žm.), bet ir mažai komandai suteiks puokštę emocijų.​

Kliūčių ruožas aukštyje


Kliūčių ruožas aukštyje – puikus pasirinkimas komandos formavimo renginiui. Po mūsų organizuoto kliūčių ruožo, kuris gali būti įrengtas pasitelkiant alpinistinę techniką ir įrangą bet kokiame aukštyje (nuo 0,5 m iki 15 m), komandos nariai tikrai pasijus labiau pažinę vieni kitus ir save, atsiras didesnis pasitikėjimas, išryškės įvairios komandos narių savybės.
Elementų gausa ir įvairovė priklauso nuo Jūsų norų, renginio tikslų ir vietos, kurioje renginys bus organizuojamas. Renginyje gali būti pasirinktas ir organizuotas vienas elementas (komandinis ar individualus) arba elementų kompleksai – atskiri (pavieniai) arba vienas po kito sekantys (kliūčių ruožas). Kliūčių ruožas gali būti integruotas į nuotykių orientacinį, žygį, estafetę, ar kito formato renginį. 
Kliūčių ruožą įrengsime įvertinę norimą pasiekti rezultatą ir dalyvių fizines ir kitas galimybes.

Mobili laipiojimo sienelė, įrengta pas JUS

Viena iš populiariausių, azartiškiausių ir daugiausiai įspūdžių suteikianti pramoga – laipiojimas.
Dalyviai stengiasi nugalėti savo baimes ir užlipti siena, varžosi tarpusavyje greito lipimo rungtyje ar meta iššūkį ypač sudėtingam lipimo maršrutui.
Laipiojimo uolomis sienelės konstrukcijos plokštumos padengiamos specialiais laipiojimui skirtais skydais, ant kurių tvirtinami specialūs laipiojimui skirti akmenys – kybiai, už kurių lipantysis gali lengvai kibtis, atsistoti ar atsispirti kojomis. Kybiai specialiai tvirtinami tankiai, patogiomis pozicijomis, kad užlipti nebūtų sudėtinga kiekvienam norinčiam, net ir nebandžiusiam lipti.
Standartinės laipiojimo sienelės išmatavimai yra 2,5x2,5x7 metrų. Lipantieji naudoja specialią alpinistinę įrangą, o jų saugumu rūpinasi už tai atsakingas 
žmogus – instruktorius, kuris apjuosia ketinantį lipti žmogų apraišais, paaiškina, kaip lipti ir elgtis užlipus iki viršaus, saugo lipantįjį prie apraišų prisegta virve.

Lipimas dėžių bokštu


Puiki pramoga, įtraukianti daugumą. Dalyviai bando įveikti savo baimes ir pastatyti kuo aukštesnį dėžių bokštą, kai statantysis yra dėžių viršuje.
Lipantieji naudoja specialią alpinistinę įrangą, o jų saugumu rūpinasi už tai atsakingas žmogus – instruktorius, kuris apjuosia ketinantį lipti žmogų apraišais, paaiškina, kaip lipti ir elgtis užlipus iki viršaus, saugo lipantįjį prie apraišų prisegta virve. 
Didžiausias galimas dėžių skaičius – 20 vnt., aukštis – apie 10 m. Kokioje užduotyje rungtis – aukščiausio bokšto statyme, greičiausiame statyme ir t.t. – jūsų pasirinkimas.
Pramoga tinka įvairaus amžiaus žmonėms. Lipimas nereikalauja specialaus fizinio pasirengimo. Tai – geras pasirinkimas masiniams renginiams ir šventėms.


Gigantiškos sūpynės

Ar prisimenate, kaip mėgote sūpynes vaikystėje? O ar bandėte suptis 10 metrų aukščio sūpynėmis? Vaikai auga, žaislai keičiasi. Galima pasirinkti norimą aukštį ir ekstremalumo lygį. Įsivaizduokite – sveikas protas taria „užteks“, akimirką laikotės rankomis įsikabinę kartelės... pasileidžiate... Ir laisvas kritimas. Nepakartojamas jausmas!
„Dideliems vaikams – didelės sūpynės!“