D.U.K. parduotuvei

Taip. Parduotuvės adresas Konstitucijos pr. 12, Vilnius.

Taip. Mūsų parduotuvėje dirba profesionalūs konsultantai, pasiruošę suteikti informaciją apie siūlomą asortimentą ar nukreipti į reikiamos informacijos šaltinį. Konsultantai taip pat yra pasiruošę padėti surinkti reikiamos įrangos ar aprangos rinkinius pagal jūsų poreikius (kelionės ar pan.).

Tapkite lojaliu „Montis magia“ klientu ir gaukite 10 % ar 15 % nuolaidą savo krepšeliui kiekvieno apsipirkimo metu.

Lojalumo kortelė

Taip. Atvykę į fizinę parduotuvę galėsite įsigyti jūsų pasirinktos sumos dovanų kortelę. Ją Jums supakuosime į puošnų „Montis magia“ dovanų voką.

Dovanų kortelė

Taip. Dovanų kuponą galite įsigyti internetu ir atsispausdinti patys. 

Dovanų kuponas

Ar vykdote prekių pristatymą?

Taip. Perkant internetu daugiau nei už 100 €, prekes nemokamai pristatysime visoje Lietuvoje. Pristatymas už Lietuvos ribų yra mokamas. Siuntimo kaina priklauso nuo pasirinktos šalies ir pirkinių svorio.

Su prekių pristatymo sąlygomis susipažinkite čia.

D.U.K. renginiams

Susisiekite su mumis el. paštu renginiai@montismagia.lt arba vilma@montismagia.lt
Taip pat galite skambinti +370 676 43233.

Kuo anskčiau tai padarysite, tuo didesnė tikimybė, kad galėsime renginį organizuoti Jūsų norimomis datomis. Bet jei jau taip nutiko, kad turite mažai laiko, pasistengsime surasti sprendimus.

Apmokėjimo sąlygas aptariame su kiekvienu klientu atskirai ir užtvirtiname sutartyje. Dažniausiai prieš renginį sumokama 
30 % sumos, likusi dalis – kai paslauga atlikta.

Mielai atvyksime į Jūsų gimtadienio šventę ir suorganizuosime linksmas ir azartiškas veiklas, kurias dar ilgai prisiminsite ir Jūs, ir Jūsų svečiai.

Turime didelę patirtį dirbant su vaikais, kuriant dirbtuves stovyklose, rengiant stovyklas. Tad tikrai turime, ką pasiūlyti. Taip pat galime suorganizuoti ir edukacines veiklas renginyje ar praktinėse dirbtuvėse. Kreipkitės dabar  

Svarbiausia – surasti veiklą, kuri bus įsimintiniausia ir tinkamiausia dalyviams. Rinkitės veiklą, kurios dar nesate išbandę su komanda.

Jei norite pasitarti, skambinkite: +370 676 43233 .

Kiekvienos veiklos sudėtingumą aptariame su užsakovu. Tad žygis bus toks, kokio norėsite: gražus pasivaikščiojimas miško takais, žygis su netikėtomis užduotimis, o gal žygis su ekstremaliomis užduotimis (kaip išgelbėti draugą, įstrigusį aukštai medyje) ar net pasivaikščiojimu po pelkę. Rinkitės Jūs, o kaip tai įgyvendinti, galvosime mes.

Turime mobilią laipiojimo sieną, kurią pastatyti galime bet kur ir organizuoti lipimus. Standartinės sienos išmatavimai: 7,5 m x 2,5 m x 2,5 m. 
Atsižvelgiant į renginio pobūdį ir Jūsų viziją, siena gali būti transformuojama į aukštesnę ar platesnę.

Zip line pramoga – viena populiariausių ekstremalių pramogų, ypač mėgstama didesniuose renginiuose.

D.U.K. kelionėms

Taip. Asmenines mokomąsias keliones, jų kryptį, grupės dydi ir kitus organizacinius dalykus deriname su užsakovu.

Pradedantiesiems tinka kelionės, kurių aprašymuose tai paminėta.

Kelionės iššūkiai dažnai priklauso nuo asmeninio pasiruošimo ir jau turimos patirties. Vienam kelionė, skirta pradedančiajam, gali tapti gyvenimo iššūkiu, o kitam iššūkių gali pritrūkti ir kelionėje, skirtoje patyrusiems. Mūsų instruktoriai turi didelę patirtį ir yra pasiruošę adaptuoti programą taip, kad veiklos ir iššūkių būtų visiems dalyviams.

Be Europos, keliaujame į tokius regionus, kaip Tian Šanis, Sakartvelas ir kitur. Rekomenduojame sekti mūsų naujienas ir būsite tarp pirmųjų, sužinojusių, kokias staigmenas esame paruošę.

Jei mokomoji kelionė skirta pradedantiesiems, alpinizmo / laipiojimo kursai nėra privalomi, bet rekomenduojame juos pabaigti. Turimas žinių bagažas padės laisviau jaustis ir atvykę galėsite iškart taikyti savo žinias bei gilintis į sudėtingesnius dalykus

Kokio fizinio pasirengimo reikia kelionei?

Alpinistinio tipo kelionėse neišvengiamai lauks kardio ir ištvermės patikrinimas. Tikrinsime ne mes, o kalnai, tad savo asmeninę patirtį ir kelionės buitį galite palengvinti atlikdami ištvermės treniruotes. 
Laipiojimo kelionėse atėjimas iki trasų nėra toks intensyvus, kaip alpinistinėse, bet tai gali priklausyti nuo įvairių kelionės krypčių ir pasirinktų trasų, tad kiekvienas išlietas prakaito lašelis ruošiantis palengvins ėjimą iki trasos, įrangos nešimą ir pan. Bendras fizinio pasirengimo lygis suteiks galimybę mėgautis veikla ilgiau. Tad verta paplušėti.

D.U.K. kursams ir mokymams

Laipiojimo kursų metu mokiname judėjimo technikų, salėje esančių įrenginių panaudojimo ir kaip galima tobulinti savo įgūdžius savarankiškai pabaigus kursus.
Kalnų kelionių technikos (KKT) kursų metu jūs mokysitės virvių naudojimo technikų, kurios pravers kalnuose bei KKT varžybų metu.

KKT kursų metu jums reikės asmeninės įrangos paketo. Visą reikalingą įrangą galima nuomotis.

Kada vyksta kalnų kelionės technikos kursai?

Įprastai kursai vyksta 2 kartus per metus. Rudenį ir pavasarį. Jei norite sužinoti artimiausių kursų datą, parašykite mokykla@montismagia.lt

Privaloma asmeninė įranga, kurios komplektą sudaro:

apraišai (saugos diržai);
6 vnt. karabinų;
savisaugos kilpa (1 vnt., 120 cm);
reguliuojama savisauga (1 vnt., daisy-chain, connect adjust ir kt.);
trinties nusileidimo-saugojimo įtaisas (1 vnt.);
čiuptukai (2 vnt.).

Įrangos nuomos kursui kaina – 100 €.