„Montis magia“ siūlo išbandyti komandos formavimo renginius. Jūsų įmonės darbuotojai turės galimybę ne tik atlikti nebandytas užduotis komandoje, bet ir išbandyti alpinistinius elementus. Komandinės užduotys vertikalioje padėtyje ar kabant? Dar nebandėte? Kiekviena užduotis privers komandos narius pasitikėti vieni kitais, kaip niekada anksčiau, atskleis komandos lyderius, strategus ar vykdytojus.
O gal Jūsų tikslas tiesiog įdomiai praleisti laiką su kolegomis ir išbandyti kažką naujo?

Kliūčių ruožas aukštyje


Kliūčių ruožas aukštyje – puikus pasirinkimas komandos formavimo renginiui. Po mūsų organizuoto kliūčių ruožo, kuris gali būti įrengtas pasitelkiant alpinistinę techniką ir įrangą bet kokiame aukštyje (nuo 0,5 m iki 15 m), komandos nariai tikrai pasijus labiau pažinę vieni kitus ir save, atsiras didesnis pasitikėjimas, išryškės įvairios komandos narių savybės.
Elementų gausa ir įvairovė priklauso nuo Jūsų norų, renginio tikslų ir vietos, kurioje renginys bus organizuojamas. Renginyje gali būti pasirinktas ir organizuotas vienas elementas (komandinis ar individualus) arba elementų kompleksai – atskiri (pavieniai) arba vienas po kito sekantys (kliūčių ruožas). Kliūčių ruožas gali būti integruotas į nuotykių orientacinį, žygį, estafetę, ar kito formato renginį. 
Kliūčių ruožą įrengsime įvertinę norimą pasiekti rezultatą ir dalyvių fizines ir kitas galimybes.