Renginiai mieste

Kolektyvui suvienyti ir smagiai praleisti laiką kartu nebūtina organizuoti kelių dienų pobūvius. Aktyvi veikla gamtoje bei originalus vienos dienos renginio scenarijus gali būti organizuojamas Jūsų miesto apylinkėse, o tai padeda išvengti kitų papildomų išlaidų. Finišas gali būti organizuojamas kavinėje, kur galėsite atsipūsti ir tęsti šventę.

Nuotykių orientacinis

Visi esame girdėję apie orientavimosi sportą. Taip, tai rimtas sportas, reikalaujantis, ne tik fizinių jėgų, bet ir greito mąstymo, reakcijos.
Nuotykių orientacinis – tai gera nuotaika, aktyvi veikla, linksmos užduotys, netikėti sprendimai. Nuotykių orientaciniame gali dalyvauti VISI: ir jaunas ir senas, ir aukštas ir žemas, ir greitas ir lėtesnis – kuo komanda įvairesnė, tuo didesnės galimybės laimėti.

Nuotykių orientaciniame Jūsų lauks: komandinės užduotys, kur svarbus kiekvienas komandos narys, netikėtos ir smagios užduotys, įdomūs faktai, nestandartiniai žemėlapiai ir neplanuoti iššūkiai. Čia išbandysite ne tik save, bet ir komandos narius, išryškės lyderiai, silpnosios ir stipriosios komandos pusės.

Be viso to, puikiai praleisite laiką, o jei bus noro, orientacinis bus toks, kad jausite labai malonų nuovargį.
Nuotykių orientacinio pabaigą sukursime tokią, kokios pageidausite: greičiausiųjų nustatymas ir apdovanojimas, lobio suradimas, finišas Jūsų ofise arba vietoje, kur suplanuosite užbaigti šauniai pradėtą dieną.
Nuotykių orientacinį galime suorganizuoti bet kurioje Jūsų pasirinktoje vietoje: mieste, miške, sodyboje, o jei vietos neturite, mielai rekomenduosime.

Nori nuotykio? Parašyk

Pažintinis orientacinis


Pažintinis orientacinis – tai naujų vietų atradimai ir netikėtos istorijos apie galbūt seniai žinomą ir įprastą vietą, gera nuotaika, aktyvi veikla, linksmos užduotys ir netikėti sprendimai.

Pažintiniame orientaciniame Jūsų lauks užduotys, kur svarbus kiekvienas komandos narys, netikėti klausimai, įdomūs faktai. Čia išbandysite ne tik save, bet ir komandos narius, įvertinsite sugebėjimą greitai mąstyti, planuoti, reaguoti į situaciją.

Įdomu? Parašyk

Komandos formavimas

„Montis magia“ siūlo išbandyti komandos formavimo renginius patalpose. Jūsų įmonės darbuotojai turės galimybę ne tik komandoje atlikti iki tol nebandytas užduotis, bet ir išbandyti alpinistinius elementus. Komandinės užduotys vertikalioje padėtyje ar kabant? Dar nebandėte? Kiekviena užduotis privers komandos narius pasitikėti vieni kitais, kaip niekada anksčiau, atskleis komandos lyderius, strategus ar vykdytojus.

O gal Jūsų tikslas – tiesiog įdomiai praleisti laiką su kolegomis ir išbandyti kažką naujo? Patyrę „Montis magia“ instruktoriai supažindins Jus su laipiojimo sportu ar alpinizmo technika.

Parašyk mums