Renginiai mieste

Kolektyvui suvienyti ir smagiai praleisti laiką kartu nebūtina organizuoti kelių dienų pobūvius. Aktyvi veikla gamtoje bei originalus vienos dienos renginio scenarijus gali būti organizuojamas Jūsų miesto apylinkėse, o tai padeda išvengti kitų papildomų išlaidų. Finišas gali būti organizuojamas kavinėje, kur galėsite atsipūsti ir tęsti šventę.

Nuotykių orientacinis


 Visi esame girdėję apie orientavimosi sportą. Taip, tai rimtas sportas, reikalaujantis, ne tik fizinių jėgų, bet ir greito mąstymo, reakcijos.


 Nuotykių orientacinis , tai gera nuotaika, aktyvi veikla, linksmos užduotys, netikėti sprendimai. Nuotykių orientaciniame gali dalyvauti VISI: ir jaunas ir senas, ir aukštas ir žemas, ir greitas ir protingas – kuo komanda įvairesnė, tuo didesnės galimybės laimėti.


 Nuotykių orientaciniame Jūsų lauks: komandinės užduotys, kur kiekvienas komandos narys yra svarbus, netikėtos ir smagios užduotys, įdomūs faktai, nestandartiniai žemėlapiai ir neplanuoti iššūkiai. Čia išbandysite ne tik save, bet ir komandos narius, išryškės lyderiai, silpnosios ir stipriosios komandos pusės.


 Be viso to, puikiai praleisite laiką, o jei bus noro, orientacinis bus toks, kad jausite labai malonų nuovargį.
Nuotykių orientacinio pabaigą sukursime tokią, kokios pageidausite: greičiausiųjų nustatymas ir apdovanojimas, lobio suradimas, finišas Jūsų ofise arba vietoje, kur užbaigsite šauniai pradėtą dieną.


 Nuotykių orientacinį galime suorganizuoti bet kurioje Jūsų pasirinktoje vietoje: mieste, miške, sodyboje, o jei vietos neturite mielai rekomenduosime.

Pažintinis orientacinis


Pažintinis orientacinis tai naujų vietų atradimai ir netikėtos istorijos apie galbūt senai žinomą ir įprastą vietą, gera nuotaika, aktyvi veikla, linksmos užduotys ir netikėti sprendimai.


Pažintiniame orientaciniame Jūsų lauks užduotys, kur kiekvienas komandos narys yra svarbus, netikėti klausimai, įdomūs faktai. Čia išbandysite ne tik save, bet ir komandos narius, sugebėjimas greitai mąstyti, planuoti, reaguoti į situaciją.

El. pašto adresus atskirkite kableliu.