Geriausiai komandos nariai atsiskleidžia, patekę į nekasdieniškas situacijas. Kai patenka į mažiau komfortišką aplinką ar situaciją žygio metu, gali nutikti įvairių neplanuotų, netikėtų ar net ekstremalių situacijų. Kaip jose elgsis kiekvienas komandos narys? Bus stebėtojas, planuotojas, organizatorius, pagrindinis vykdytojas, padėjėjas...? Žygis gali vykti dieną, gali vykti naktį, miške, o gal pelkėje, orientuojantis ar atliekant suplanuotas užduotis, teminio pobūdžio („Partizanų keliais“), išgyvenimo ar net į kalnus. 

Švelnus žygis

Žygis miške

Kompasas ir žemėlapis – geriausi pagalbininkai. Žygio metu laukia daug staigmenų: netikėtos užduotys, neteisingas žemėlapis, įvairios kliūtys.
Tik darni ir vieninga komanda gali priimti visus iššūkius, kaip naują patirtį ar galimybę sužinoti kažką naujo.
Žygį galime suorganizuoti bet kurioje vietoje: netoli sodybos, kurią pasirinkote šventei, ar miške – nepažįstamoje vietoje. Žygis gali trukti nuo 2 iki 24 valandų. Žygis gali vykti dieną arba naktį, paprastas arba išgyvenimo. Žygis gali būti teminis, priklausomai nuo pasirinktos vietos, pavyzdžiui, „Partizanų keliais“.
Po žygio komandos nariai jaus malonų nuovargį, turės begalę įspūdžių ir kiekvienas bus atradęs kažką naujo.

 

Žygis į pelkes

Žygis į pelkes privers kiekvieną žengti už savo komforto zonos ribų, ištiesti pagalbos ranką šalia esančiam arba gauti pagalbą, privers pajusti nežinomybę ir peržengti per save.
Sudomino? 

Kreipkitės